RSS
Страхування

Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 зелена карта страхування 


Міжнародний договір "Зелена карта" є обов’язковим при в’їзді автомобіля на територію країн Євросоюзу та забезпечує відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та/або майну потерпілих внаслідок ДТП на території країн, що зазначені в полісі.

Існує два види міжнародних договорів "Зелена карта" в залежності від території їх дії:

 

Вся Європа: Австрія, Бельгія, Кіпр, Чехія, Німеччина, Данія, Іспанія, Естонія, Франція, Фінляндія, Великобританя, Греція, Угорщина, Італія, Ірландія, Ісландія, Люксембург, Латвія, Литва, Мальта, Норвегія, Нідерланди, Португалія, Польща, Швеція, Словаччина, Словенія, Швейцарія, Албанія, Андорра, Болгарія, Босния і Герцеговина, Білорусь, Хорватія, Ізраїль, Іран, Марокко, Молдова, Македонія, Румунія, Сербія, Чорногорія, Туніс, Туреччина.

 

Росія, Білорусь, Молдова: Росія, Білорусь, Молдова.

 

Страхова компанія «Оранта» укладає договори міжнародного страхування

 

"Зелена карта" лише по відношенню до транспортних засобів, зареєстрованих в Україні на єдиних умовах та розмірах страхових платежів, встановлених Моторним (транспортним) страховим бюро України.

 

Послуга «Зелена карта онлайн» дозволяє замовити договір страхування «Зелена карта» через Інтернет. Це особливо зручно, якщо перед виїздом закордон вам необхідно влаштувати багато справ. Для замовлення послуги «Зелена карта онлайн» достатньо заповнити анкету і вказати зручні для вас час і місце доставки документів. Ознайомитись з умовами страхування «Зелена карта онлайн» ви можете на сайті або ж проконсультувавшись у менеджера по телефону гарячої лінії.

«Зелена картка», також «Зелена карта» — страховий сертифікат єдиної форми, що застосовується в країнах — членах міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка», які зазначені і не викреслені у такому сертифікаті.[1]

Зміст

 

    1 Загальна інформація

    2 Історія створення

    3 Механізм

    4 Примітки

    5 Посилання

 

Загальна інформація

 

У разі виїзду транспортного засобу, зареєстрованого в Україні, до країн - членів міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена карта» власник такого транспортного засобу зобов'язаний мати чинний договір міжнародного страхування, посвідчений відповідним уніфікованим страховим сертифікатом «Зелена картка».

 

Страхова компанія забезпечує відшкодування шкоди, заподіяної потерпілим — третім особам внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що сталася під час дії цього полісу і винуватцем якої був водій транспортного засобу, зазначеного цьому полісі. Виплата страхового відшкодування здійснюється на умовах, визначених законодавством про обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів країни відвідання, де стався страховий випадок.

Історія створення

 

Після Другої світової війни у Європі розпочалося зростання обсягів автомобілебудування. Більша кількість автомобілів почала з'являтись на автошляхах, відповідно зростала кількість аварій і кількість людей, які отримували тілесні ушкодження.

 

Спеціальною резолюцією Транспортного комітету ООН ще у 1949 році було рекомендовано європейській спільноті запровадити обов'язкове страхування відповідальності автовласників для забезпечення відшкодування шкоди потерпілим.

 

Саме в той час, європейські країни, із початком руху до об'єднання, утворили міжнародну систему страхування відповідальності «Зелена картка».

Механізм

 

Механізм роботи цієї системи дуже простий: якщо італієць придбав поліс обов'язкового страхування відповідальності в італійській страховій компанії, то він є чинним в усіх країнах-членах «Зеленої карти». Тобто, якщо цей італієць стане винним в аварії у Португалії, то потерпілий португалець отримає відшкодування від італійської страхової компанії, в якій італієць купував «Зелену карту».
Переглядів: 5633 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (2)

Переглядів: 1848 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)

1 2 3 »


Конструктор сайтів - uCoz
Copyright //strakhuvannya.at.ua © 2021