RSS
Страхування

Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 аха страхування 


Страхова компанія «АХА Страхування»

Страхова компанія «АХА Страхування» - страхова компанія №1 на ринку ризикового страхування України, входить до французської групи АХА. У непростих кризових умовах «АХА Страхування» вдалося значно підвищити якість сервісу та збільшити долю ринку. Сьогодні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів. Сукупний обсяг зібраних премій за 12 місяців 2011, склав більше 728 млн. грн. Обсяг виплат перевищив 294,5  млн. грн.

 

Страхова компанія «АХА Страхування» прагне стати більш доступною для своїх клієнтів. Філії та представництва компанії розташовані в усіх регіонах України.  Регіональна мережа страхової компанії «АХА Страхування» представлена в більш ніж 200 містах України, а агентська мережа нараховує більше 1500 агентів.

 

До того ж, страхові поліси компанії можна придбати в будь-якому відділенні АТ «УкрСиббанку» (BNP Paribas) та інших банків-партнерів. Це більше 1000 відділень по всій території України.

 

У всіх обласних центрах країни знаходяться центри врегулювання збитків страхової компанії «АХА Страхування».

 

«У 2011 році «АХА Страхування» сфокусувалася на утриманні клієнтів та отриманні нового бізнесу. Незважаючи на відносно невеликий приріст валових премій, компанія вже другий рік поспіль утримує лідерство на ринку класичного страхування України за цим показником, а також за обсягом виплачених відшкодувань », - зазначив Голова Правління СК «АХА Страхування» Філіп Вотле. - «Наша головна перевага перед конкурентами - це якість сервісу. І ми пишаємося своїми результатами в цій галузі - 90% клієнтів, які отримали відшкодування збитків, повністю задоволені якістю сервісу, який був їм наданий. Швидкість врегулювання за останні 2 роки виросла в 3 рази. Так, більше 70% стандартних збитків врегульовуються протягом 15 календарних днів. Хочу зазначити, що основні пріоритети «АХА Страхування» на 2012 рік залишаться незмінними - це подальше підвищення якості сервісу, ефективність процесів і прибутковість операцій».

 

 

Страхова компанія «АХА Страхування» спеціалізується на автострахуванні (КАСКО), майновому страхуванні, страхуванні цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ), страхуванні від нещасних випадків, медичному страхуванні та інших видах страхування.

 

В цілому компанія має ліцензії на здійснення більш ніж 25 видів страхування.

 

Переглянути ліцензії СК «АХА Страхування»

 

«АХА Страхування» є членом «Ліги Страхових Організацій України», «Української Федерації Убезпечення», «Моторного Транспортного Страхового Бюро України» та інших професійних об’єднань.

 

Група компаній AXA (AXA GROUP) – світовий лідер в області фінансового захисту. АХА здійснює свою діяльність у 61 країні світу і вже третій рік поспіль міжнародне агентство Interbrand визнає АХА Group страховим брендом № 1 в світі.

 

 

АХА Group

 

AXA Group (Франція) – це світовий лідер у сфері фінансового захисту. Ми пропонуємо нашим клієнтам - фізичним особам, а також малим, середнім і великим підприємствам - широкий спектр продуктів і послуг у сфері страхування ризиків, пенсійного страхування, фінансового планування та управління активами.

Основні цифри

 

    61 країн діяльності

    101 мільйонів клієнтів

    214 000 працівників та комерційних партнерів

    400,000 акціонерів

    90,1 мільярд євро доходів

    3,6 мільярди євро скорегованого прибутку 

 

Наші зобов’язання

 

AXA прагне вести бізнес відповідально і базувати відносини із зацікавленими сторонами на засадах надійності, впевненості та довіри. АХА взяла на себе та послідовно виконує такі зобов’язання:

Наші клієнти: Послідовно надавати ефективні послуги та адаптовані рішення, дотримуючись при цьому високих стандартів професійної етики.

Наші акціонери: Досягати високих показників успішності бізнесу, які є одними з кращих у галузі, а також забезпечити прозорість фінансової інформації.

Наші співробітники: Надавати можливість для професійної самореалізації, пропонуючи підтримку й повагу на робочих місцях, де заохочується відповідальність та розвиток.

Наші постачальники: Підтримувати партнерських стосунків з постачальниками, базуючись на чітко визначених принципах співпраці та постійного діалогу.

Суспільство: Діяти, як соціально відповідальна компанія, ділитися нашим професійним досвідом з спільнотою та підтримувати благодійні ініціативи.

Навколишнє середовище: Сприяти збереженню та покращенню екології, надаючи наш досвід та знання з управління ризиками в сфері навколишнього середовища та запровадження принципів екологічно безпечної організації праці.
Переглядів: 5633 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (2)

Переглядів: 1848 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)

1 2 3 »


Конструктор сайтів - uCoz
Copyright //strakhuvannya.at.ua © 2021