RSS
Страхування

Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 альфа страхування 


Приватне акціонерне товариство «Cтрахова компанія «Альфа Страхування» – динамічна страхова компанія України з універсальним портфелем послуг, що включає і комплексні програми захисту інтересів бізнесу, і широкий спектр страхових продуктів для приватних осіб. СК «Альфа Страхування» з березня 2007 року входить до складу найбільшого в СНД консорціуму «Альфа-Групп»

ПрАТ СК «Альфа Страхування» з березня 2007 року входить до складу найбільшого в СНД консорціуму «Альфа-Груп».

 

Завдяки розгалуженій мережі регіональних підрозділів СК «Альфа Страхування» представлена у всіх регіонах України. Співробітники Компанії мають багаторічний досвід роботи на ринку страхування, а партнери — визнаний авторитет у сфері своєї діяльності.

 

Динамічний новаторський менеджмент, сучасна корпоративна культура і високі професійні якості фахівців забезпечують концентрування знань, досвіду й енергії колективу заради досягнення успіхів у справі розвитку страхового ринку України. Особливу увагу компанія приділяє контролю якості.

 

Наші акціонери підтримують економічне зростання Компанії не тільки багаторічним досвідом роботи в різних країнах, але й вагомими інвестиціями.

 

«СК «Альфа Страхування» є членом Ліги страхових організацій України, Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Американської Торгової Палати (ACC), Моторного (транспортного) страхового бюро України.

 

Ми звикли мати справу з ризиками й гарантуємо Вам захищеність. Ми відкриті для співробітництва, а наші фахівці завжди раді спілкуванню з Вами  Історія розвитку

 

З кожним роком СК «Альфа Страхування» зміцнює свої лідерські позиції на вітчизняному страховому ринку завдяки активній та послідовній роботі всієї команди. Заручившись підтримкою клієнтів та партнерів, Компанія успішно реалізує стратегічні цілі, розробляє та впроваджує принципово нові сервіси і спрямовує свій рух тільки вперед.

               

Рік заснування Компанії ЗАТ «УСК «Веста», отримання перших ліцензій на основні види страхування.

 

Компанія продовжує активну роботу на страховому ринку України.

 

Сума зібраних страхових премій значно перевищила показники попереднього року. Страхові резерви Компанії збільшилися в 16 разів у порівнянні з 2001 роком.

 

Компанія шляхом приєднання стала правонаступником ЗАТ «СК «Гарант-Фарм». У цьому році Компанія входить до складу Ліги страхових організацій України.

 

За підсумками року прибуток Компанії збільшився удвічі. Протягом року були укладені договори страхування, за якими клієнтам надано захист на загальну суму понад 1 млрд грн. Компанія є членом Ліги страхових організацій України, Асоціації страхового бізнесу та входить до сільськогосподарського пулу. Має ліцензії на 25 видів страхування, у тому числі на 7 обов’язкових.

 

Компанія продовжує динамічно розвиватися. На початок року статутний фонд складав 6,8 млн грн, а вже на кінець року збільшився до 12,24 млн грн.

 

Посилення позицій в корпоративному сегменті, частка страхових премій по страхуванню майна склала близько 70%. Фактичний запас платоспроможності на кінець 2006 року складав 15,6 млн грн.

 

За підсумками року Компанія зібрала понад 12,5 млн грн страхових премій та виплатила клієнтам понад 300 тис. грн відшкодувань. Було домовлено про зміну власників Страхової Компанії.

 

Рішенням Загальних зборів акціонерів Компанія стала називатись СК «Альфа Страхування». За підсумками діяльності у 2008 році СК «Альфа Страхування» увійшла до ТОП-30 лідерів страхового ринку України, піднявшись з 96 місця. Компанія відкрила регіональні структурні підрозділи в усіх обласнихцентрах України.

 

Після успішно пройденого зовнішнього аудиту СК «Альфа Страхування» отримала міжнародний сертифікат якості ISO 9001:2008. Компанія посіла перше місце у рейтингу «Найнадійніших страхових компаній», який проводив журнал «Личный счет». Страхові премії на кінець року склали 121,2 млн грн.

 

Другий рік поспіль Компанія посідає перше місце в рейтингу «Найнадійніших страхових компаній». СК «Альфа Страхування» отримала нагороду рейтингу «ТОП-100. Кращі компанії України» (ВД «Економіка»). Входить до ТОП-10 Рітейл (рейтинг для користувачів страхових послуг за версією експертів страхового інтернет-порталу Forinsurer). Підтвердила відповідність міжнародному сертифікату якості ISO 9001:2008. Компанія отримала премію Insurance TOP в номінації «Динамічна агентська мережа». Розпочато роботу з великими торгівельними мережами, завдяки чому покупці отримали змогу придбати страховий поліс безпосередньо в магазині. Страхові премії на кінець року склали 167,4 млн грн.

 

Компанія стає лідером «Національної премії Insurance TOP» класу «Інноваційна страхова компанія» та «Особисте страхування». Голова Правління Яцек Мейзнер отримав звання «Найкращий топ-менеджер страхового ринку України» (non-life). СК «Альфа Страхування» — переможець рейтингів «ТОП-100. Кращі компанії України» та «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України» (ВД «Економіка»). Компанія входить до ТОП-10 системоутворюючих страхових компаній, що найбільше впливають на розвиток вітчизняного страхового ринку. СК «Альфа Страхування» — єдина страхова компанія, яка стала номінантом премії «HR-бренд України 2011». Страхові премії на кінець року склали 359,5 млн грн. Показавши одну з найбільших на ринку динаміку росту СК «Альфа Страхування» увійшла до ТОП-10 за обсягами чистих страхових премій.
Переглядів: 5633 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (2)

Переглядів: 1848 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)

1 2 3 »


Конструктор сайтів - uCoz
Copyright //strakhuvannya.at.ua © 2021