RSS
Страхування

Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 страхування спортсменів 


Пропонуємо страхування спортсменів від нещасних випадків для Вашого колективу.

Програма страхування розроблена для учнів спортивних училищ, шкіл, студентів спортивних Вузів, спортсменів клубних команд, збірних команд.

 

Страхову суму можна обирати від 2 000 грн. до 5 000 грн.

 

Страховими ризиками є:

 

    Тяжке травматичне ушкодження Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку;

    Встановлення первинної інвалідності 1, 2 або 3 групи внаслідок нещасного випадку;

    Смерть Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку.

 

При травматичному ушкодженні розмір страхової виплати встановлюється у відсотках від страхової суми за даним видом страхових випадків лікарем-експертом (експертною комісією) СК «Країна» відповідно до Правил страхування від нещасних випадків.

 

При настанні постійної втрати працездатності або зниженні працездатності із встановленням інвалідності страхова виплата здійснюється Застрахованій особі в розмірі:

 

    при встановленні першої групи інвалідності — 90% страхової суми;

    при встановленні другої групи інвалідності — 75% страхової суми;

    при встановленні третьої групи інвалідності — 50% страхової суми.

 

При настанні смерті Застрахованої особи Вигодонабувачеві (спадкоємцям Застрахованої особи) виплачується 100% страхової суми.

 

Період дії договору в межах добового проміжку часу:

 

    цілодобово;

    під час занять спортом, тренувань;

    учбово-тренувальних зборів;

    під час змагань.

 

Розмір страхового тарифу залежить від:

 

    виду спорту, яким займається спортсмен (Застрахована особа );

    терміну дії Договору страхування;

    кількості Застрахованих осіб

 

Територія страхового покриття: Україна.

 

Термін дії Договору страхування, як правило, 1 рік.

 

У будь-якому випадку представник СК "Країна" відповість на всі Ваші запитання, надасть додаткову інформацію та підбере для Вас та Вашого колективу оптимальний варіант страхування, який задовольнить саме Вас.

 

 

 


Обов'язковому державному страхуванню підлягають спортсмени збірних команд України. Воно здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, які виділяють на утримання штатних збірних команд України.

 

Обов'язкове державне страхування спортсменів збірних команд України проводять на випадок:

 

— загибелі або смерті застрахованого під час підготовки до змагань та участі в них;

 

— втрати застрахованим працездатності внаслідок поранення, контузії, травми або каліцтва, захворювання чи інвалідності, що сталися під час підготовки до змагань та участі в них.

 

Страхові платежі страхувальники сплачують до 25 числа кожного місяця у розмірі 5% фонду оплати праці, включаючи встановлені чинним законодавством доплати та надбавки застрахованим за минулий місяць. Облік надходжень страхових платежів і виплат страхових сум із зазначеного виду страхування ведуть окремо від надходжень і виплат за іншими видами страхування. Витрати страховика на проведення страхування не повинні перевищувати 6% від страхових платежів. Максимальний розмір виплат страховика (страхова сума) встановлюють у розмірі десятирічного грошового утримання застрахованого спортсмена за його останньою посадою.

 

Страхувальник здійснює обов'язкове страхування у страховика, який одержав відповідну ліцензію Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг.

 

Страховик виплачує страхові суми у разі:

 

а) загибелі або смерті застрахованого під час підготовки до змагань та участі в них — його спадкоємцям у розмірі десятирічного грошового утримання застрахованого за останньою посадою, яку він обіймав;

 

б) втрати застрахованим працездатності внаслідок поранення, контузії, травми або каліцтва, що сталися під час підготовки до змагань та участі в них, — у розмірі, який визначають з розрахунку середньої заробітної плати пропорційно терміну втрати працездатності, встановленого медичним закладом, за умови, що ушкодження здоров'я застрахованого віднесено до категорії тяжких травм згідно з медичною класифікацією травм, затвердженою МОЗ;

 

в) установлення застрахованому інвалідності в період чинності договору страхування, до якої призвів нещасний випадок, що стався під час підготовки до змагань або участі в них:

Група інвалідності         Страхова сума

І група 100% страхової суми

II група                80% страхової суми

III група               60% страхової суми

 

Виплату страхових сум, зазначених у підпунктах "б" і "в", проводять з урахуванням раніше виплачених страхових сум за цей страховий випадок.

 

З вимогою про виплату страхової суми застрахований або його спадкоємці можуть звернутися до страховика протягом трьох років з дня настання страхового випадку.

 

Виплату страхових сум проводять у семиденний термін з дня одержання страховиком усіх необхідних документів від застрахованого або його спадкоємців.

 

У разі відмови у виплаті страхової суми страховик у семиденний термін письмово повідомляє про це застрахованого або його спадкоємців і страхувальника із зазначенням причин відмови.

 

У разі настання страхових випадків, виплату страхових сум проводить страховик за місцем постійного проживання застрахованого шляхом їх перерахування на особистий рахунок одержувача в установі банку, видачі чека або поштового переказу за рахунок страхувальника.

 

Неповнолітньому спадкоємцеві страхову суму виплачують шляхом перерахування на його особистий рахунок в установі банку за місцем проживання з одночасним повідомленням про це відповідного органу опіки і піклування.

 

Страхові суми не виплачують, якщо страховий випадок:

 

а) настав у зв'язку з учиненням застрахованим навмисного злочину або є наслідком вчинення застрахованим дій у стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння;

 

б) є наслідком навмисно нанесених собі застрахованим тілесних ушкоджень;

 

в) стався із застрахованим, який брав участь у підготовці до змагань або у змаганнях з порушенням правил медичного огляду.

 

У разі загибелі або смерті застрахованого підприємство, установа чи організація, де він працював, видає спадкоємцям довідку за встановленою формою для одержання свідоцтва про право на спадщину.

 

Для вирішення питання про виплату страхової суми, застрахований або його спадкоємець подають страховику заяву за встановленою формою, а також пред'являють документ, що засвідчує особу.

 

Крім того подають у разі:

 

а) загибелі або смерті застрахованого — копію свідоцтва про смерть застрахованого, свідоцтво про право на спадщину;

 

б) тимчасової втрати застрахованим працездатності — листок непрацездатності, у якому має бути зазначено, що ушкодження здоров'я застрахованого відбулося під час підготовки до змагань або участі в них, та довідка з медичного закладу про те, що ушкодження здоров'я застрахованого віднесено до категорії тяжких травм згідно з медичною класифікацією травм, затвердженою МОЗ;

 

в) втрати застрахованим працездатності — копія довідки медикосоціальної експертної комісії про ступінь втрати працездатності, засвідчена в нотаріальному порядку.

 

Страховик має право брати участь у встановленні обставин, за яких стався страховий випадок.

 

Спортивні організації зобов'язані за запитом страховика надавати документи про обставини настання страхового випадку, необхідні для вирішення питання про виплату страхової суми.




Переглядів: 7113 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (13)

Переглядів: 2253 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)

1 2 3 »


Конструктор сайтів - uCoz
Copyright //strakhuvannya.at.ua © 2024