RSS
Страхування

Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


 експрес страхування 


Страхування авто на українському ринку поступово досягає високого рівня. Страхові компанії відіграють все більшу роль серед автовласників. В Україні вже є провідні страхові компанії, яким довіряють мільйони.

ТДВ "Експрес Страхування" - динамічна страхова компанія заснована за участю Лідера ринку автотранспорту Україні - Української Автомобільної Корпорації "УкрАВТО".

 

Використовуючи багаторічний досвід, технічну базу, та інноваційні підходи в роботі Корпорації "УкрАВТО", страхова компанія в Києві "Експрес Страхування" спрямовує всі зусилля на завоювання позитивного іміджу та довіри клієнтів.

 

Перевагами ТДВ «Експрес Страхування» є:

 

    Широкий ряд програм страхування, здатний задовольнити вимоги найвибагливіших клієнтів

    Присутність по всій території України - у кожному автосалоні Корпорації «УкрАВТО»

    Відновлювальний ремонт транспортних засобів після настання страхового випадку у будь-якій точці України завдяки мережі станцій технічного обслуговування Корпорації «УкрАВТО»

    Стабільність та відкритість

    Цілодобова підтримка клієнтів по усій території України

    Якісний супровід клієнтів протягом усього строку страхування

    Учасник Програми лояльності Корпорації «УкрАВТО» - CarMan@CarWoman

 

 

Страхування авто

 

Страховка авто - це невід'ємна і важлива процедура для всіх власників автомобілів. Тому при покупці автомобіля необхідно приділити особливу увагу вибору страховки і подбати про максимальну захист свого авто.

 

«Експрес Страхування» пропонує автостраховку, що гарантує клієнтам своєчасні виплати і всебічну допомогу у разі виникнення страхового випадку!

Страхування КАСКО

 

Автострахування КАСКО - вид добровільної страховки авто. КАСКО є комплексним страхуванням автотранспортних ризиків. Ваше авто буде захищено від таких видів пошкоджень, як: ДТП, викрадення, пожежа, стихійне лихо, протиправних дій третіх осіб і т.д.

 

Автострахування допоможе зберегти транспортний засіб (ТЗ) і забезпечить відшкодування збитків, які виникають у разі пошкодження останнього в наслідок:

 

    Дорожньо-транспортної пригоди

    Незаконного заволодіння

    Протиправних дій третіх осіб

    Пожежі

    Стихії

    Падіння предметів

    Напади тварин

 

Тобто, якщо Ваше авто отримає пошкодження вищепереліченого типу, автострахування відшкодує понесені збитки. В цьому і полягає суть страхування автомобіля.

 

На страхування приймаються всі види ТЗ, дорожній транспортний пристрій, який приводиться в рух за допомогою двигуна, призначений для їзди по дорогах загального користування людей і вантажів, а також обладнання, встановленого на ТЗ, який відповідає вимогам відповідних стандартів, Умов технічної експлуатації, інструкцій заводів - виробників та іншої нормативно-технічної документації та чинному законодавству, вік яких не перевищує 10 років.

 

Страховою сумою при страхуванні ТЗ є сума, в межах якої ТДВ «Експрес Страхування» зобов'язується при настанні страхової події в передбаченому договором страхування порядку, сплатити страхове відшкодування. Страхова сума не може перевищувати дійсну вартість ТЗ на момент страхування.

 

Страхування КАСКО ділиться на види:

 

    Повне авто КАСКО: відшкодування збитків при ДТП, викрадення, протиправні дії третіх осіб, пожежі, стихійного лиха;

    Часткове КАСКО: покриває ризики, які обрані при оформленні страховки

 

«Експрес Страхування» надає свої клієнтам можливість оформити поліс автостраховки КАСКО, дія якого буде поширюватися на всі страхові ризики, чи на перелік ризиків, обираний клієнтом.

 

Договір КАСКО може бути укладений строком від 15 днів до 1 року.

 

Страхове покриття поширюється на страхувальника, та осіб, які на законних підставах керують ТЗ і зазначені в договорі страхування.

 

Територія дії договору: Україні.

ОСАГО - страхування автоцивільної відповідальності

 

Обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності (ОСАЦВ) здійснюється з метою забезпечення відшкодування збитків, заподіяних життю, здоров'ю та / або майну потерпілих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди та захисту майнових інтересів страхувальників.

 

Незважаючи на те, що вартість полісів ОСАГО скрізь однакова і регулюється державою, кожен автовласник стоїть перед вибором надійного страхового партнера, який зможе гарантувати виконання взятих на себе обов'язків в момент настання страхової події.

 

Купуючи поліс ОСАГО в СК «Експрес Страхування» страхувальники можуть бути впевнені у високому рівні сервісу і оперативному врегулювання збитків.
Переглядів: 5633 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (2)

Переглядів: 1848 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)

1 2 3 »


Конструктор сайтів - uCoz
Copyright //strakhuvannya.at.ua © 2021