RSS
Страхування

Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 медичного страхування 


Переваги добровільного медичного страхування для керівників підприємств:

 

1.   Забезпечуючи своїх працівників добровільним медичним страхуванням, Ви сприяєте істотному підвищенню лояльності персоналу і мотивуєте його, а ці фактори, погодьтеся, мають вплив і на прибуток Вашого бізнесу.

Відомо, що лояльний співробітник - це продуктивний працівник.  Співробітник, що має медичну страховку, почувається соціально захищеним, оскільки має гарантію, що у разі виникнення захворювання йому буде вчасно організована та оплачена страховою компанією необхідна медична допомога. 

 

2.  Забезпечивши своїх працівників добровільним медичним страхуванням, Ви не тільки сприяєте  їх лояльності, а водночас заощаджуєте  свої кошти у перспективі, оскільки:

 

    за рахунок надання якісної і адекватної медичної допомоги за рахунок страхової компанії поступово підвищується загальний рівень здоров`я працівників і відповідно знижується рівень їх захворюваності;

    за рахунок своєчасного і повноцінного лікування  та контролю за наданням медичної допомоги Застрахованим працівникам здійснюється одночасний контроль обґрунтованості видачі листків непрацездатності, що приводить, по-перше,  до скорочення тривалості тимчасової непрацездатності, а, по-друге - до суттєвого зниження кількості днів відсутності працівників на роботі за  "необґрунтованими" листками непрацездатності;

    зменшиться кількість звернень працівників підприємства за матеріальною допомогою, що раніше була викликана  необхідністю самим сплачувати за лікування. Тепер за їх лікування заплатить страхова компанія.

 

3 . Медичне обслуговування Застрахованих осіб здійснюється за допомогою власного , цілодобового медичного асистансу НАСК "Оранта" , який має розгалужену мережу по всій території України .

 

Довірений лікар медичного асистансу :

 

    надасть першу консультацію щодо захворювань та розладів здоров`я, що виникли;

    організує у разі необхідності виклик лікаря або швидкої допомоги (якщо такі послуги передбачено договором страхування);

    організує візит до профільних лікарів до медичних закладів або госпіталізацію (якщо такі послуги передбачено договором страхування).

 

Страховим випадком за договором добровільного медичного страхування (ДМС) є звернення Застрахованої особи в медичний асистанс НАСК «Оранта»   за медичною допомогою з приводу гострого захворювання, загострення хронічного захворювання, отриманої травми, отруєння й інших наслідків нещасних випадків з подальшою організацією й наданням послуг у медичних установах України.

 

Страхова виплата   за договором  добровільного медичного страхування  (ДМС) здійснюється в межах страхової суми шляхом оплати медичних послуг  лікувальним установам,  які надавали Застрахованій особі відповідну допомогу або шляхом відшкодування вартості отриманих послуг, передбачених договором страхування, безпосередньо застрахованій особі .

 

Територія дії договору ДМС -  територія України.

 

НАСК "ОРАНТА" пропонує своїм клієнтам добровільне медичне страхування за такими пакетами послуг:  "Стандарт", "Класик", "Престиж", "Еліт", " Люкс " , "VIP" .

 

Вартість пакетів медичного страхування залежить від:

 

    переліку  медичних послуг, що включені до пакета;

    визначених у договорі страхування  лімітів на стоматологічні послуги, медикаментозне забезпечення, а також  - рівня медичних клінік, у яких будуть обслуговуватися застраховані клієнти.

    кількості застрахованих осіб

    міста фактичного знаходження клієнта

 

Якщо пакет и рівня "VIP" , " Люкс " , "Еліт" ,   передбач ють обслуговування у приватних клініках, то пакети рівня "Стандарт" і "Класик" передбача ють переважно обслуговування у державних та відомчих медичних установах.

 

При колективному страхуванні, на умовах пакетів комплексного медичного страхування, можуть бути також застраховані члени родин працівників, включаючи дітей.

 

Кожен  із вищезазначених пакетів послуг  формується на основі трьох базових програм страхування:

 

БАЗОВА ПРОГРАМА 1: "Амбулаторно-поліклінічне  обслуговування"

 

За цією програмою Застрахованим особам гарантуються:

 

    Усі види амбулаторно-поліклінічної  допомоги при гострих захворюваннях, а також при загостренні хронічних хвороб.

    Консультативна допомога висококваліфікованих фахівців із профілю захворювання в амбулаторно-поліклінічних умовах.

    Необхідні діагностичні дослідження в амбулаторних умовах.

    Організація виклику лікаря додому/в офіс.

    Фізіотерапевтичне лікування.

    Лікувальні заходи.

    Супровід лікаря координатора.

    Проведення функціональних досліджень (бронхоскопія,  гастроскопія й ін.).

    Оформлення медичної документації  (видача лікарняних листків).

    Медикаментозне забезпечення.

    Стоматологічна допомога.

 

БАЗОВА ПРОГРАМА 2: "Стаціонарне лікування"

 

За цією програмою Застрахованим особам гарантуються:

 

    Усі види терапевтичної і хірургічної допомоги при гострих захворюваннях і невідкладному стані, що вимагає стаціонарного лікування, а також при загостренні хронічних захворювань.

    Проведення необхідних діагностичних і лабораторних досліджень за умови стаціонарного лікування.

    Розміщення (за показниками) у реанімаційній палаті і палаті інтенсивної терапії.

    Необхідні лікувальні процедури та маніпуляції.

    Необхідний обсяг фізіотерапевтичного лікування.

    Лікування в умовах  денного стаціонару.

    Медикаментозне  забезпечення.

 

БАЗОВА ПРОГРАМА 3: "Невідкладна допомога"

 

За цією програмою Застрахованим особам гарантуються:

 

    Цілодобова невідкладна медична допомога виїзних бригад загального профілю і спеціалізованих (травматологічна, кардіологічна, протишокова та  ін.).

    Надання невідкладної допомоги, що  включає  заходи з ліквідації стану, який загрожує життю.

    Нагальна госпіталізація Застрахованої особи до медичної установи відповідного профілю,  медичне транспортування до медичної установи для подальшого лікування.

 

Окрім того, НАСК "ОРАНТА" пропонує своїм клієнтам  додаткові програми страхування, які за додаткову плату можуть бути включені до базового пакета страхування:

 

    Стоматологічна допомога планова та невідкладна

    Медичний огляд

    Вакцинація проти грипу

    Вітамінопрофілактика

    Профілактика комп’ютерного синдрому

    Спостереження за вагітністю та пологи

    Корекція зору

    Оздоровчі послуги

    Та ін.

 

  НАСК "ОРАНТА" також пропонує окремі спеціальні Програми медичного страхування:

 

    «Дорожній талісман»: страховим випадком є травма внаслідок ДТП (дорожньо-транспортної пригоди). Програма включає: транспортування Застрахованого каретою швидкої допомоги в лікарню, діагностичне обстеження та необхідне медикаментозне забезпечення.

    «АнтиГрип!»: страховим випадком є захворювання на Грип, ГРВІ, що має важкий перебіг. Програма включає: стаціонарне лікування Грипу, з діагностичним обстеженням та необхідним медикаментозним забезпеченням.

    «ОК»: страховим випадком є гостре захворювання, загострення хронічного захворювання, травма, отруєння й інші наслідки нещасних випадків. «ОК» передбачає можливість сплати страхового платежу, шляхом утримання із заробітної плати співробітника та перерахуванням бухгалтерією підприємства на поточний рахунок страхової компанії.

 

  Можуть бути застраховані особи віком від 0 до 65 років.

 

Страхові суми : від 10 до 250 тис. грн. на одну застрахован у особу.

 

Договір медичного страхування діє на всій території України.

 

  Страхова компанія "Оранта" має прямі договори з 3000 медичними   установами по всій Україні, крім того, 200 лікарів-координаторів працюють в базових медичних закладах.

 

 До Ваших послуг:

 

    розгалужена система медичного асистансу, яка забезпечує обслуговування на всій території України (медичний асистанс у м. Київ та 24 відділи  медичного асистансу в усіх обласних центрах);

    професійна команда довірених лікарів, які мають багаторічний досвід роботи і забезпечують високу якість обслуговування та максимальну увагу до кожного клієнта;

    професійна команда лікарів-експертів, які постійно проводять моніторинг обсягу, якості та доцільності медичної допомоги, що надається Застрахованій особі, для забезпечення гарантії якості надання медичних послуг;

    побудована за трирівневою системою, мережа найкращих договірних медичних закладів, які зарекомендували себе на ринку медичного страхування, як надійні та професійні партнери;

    у випадку захворювання — цілодобова «гаряча лінія» 0 800 508 505.

 

 Алгоритм супроводу Застрахованої особи:

 

    Застрахованій особі видається персональна сервісна картка із зазначенням номерів телефонів медичного асистансу, у тому числі цілодобова багатоканальна лінія 0 800 508 505, за якими Ви можете з будь-яких медичних питань звертатися до Вашого довіреного лікаря.

    При захворюванні Застрахованої особи , довірений лікар організовує необхідну медичну допомогу: виклик бригади приватної швидкої медичної допомоги, організацію стаціонарного лікування, консультацію профільного спеціаліста поліклініки, доставку медикаментів додому, організацію обстеження в діагностичному центрі з оформленням відповідної документації.

    Лікарі-координатори, які працюють в базових медичних закладах, допоможуть вам отримати необхідні послуги швидко та вчасно, а також випишуть медикаменти на рецептурних бланках НАСК «ОРАНТА», за якими Ви зможете отримати ліки безкоштовно у найближчій аптеці.

 

 Якщо Ви бажаєте застрахуватись чи отримати додаткову інформацію, будь ласка, звертайтесь: Добровільне медичне страхування  для корпоративних клієнтів.

 

Добровільне медичне страхування — один з видів особистого страхування, який забезпечує можливість повної або часткової виплати коштів за надання медичних і медико-профілактичних послуг Застрахованим особам у разі розладу здоров'я відповідно до умов укладеного договору та Правил страхування.

 

Добровільне медичне страхування є гарною мотивацією не тільки для утримання співробітників, але і аргументованою статтею поліпшення якості роботи персоналу.

 

На сьогоднішній день найбільш цікаві програми з медичного страхування пропонує  страхова компанія «АХА Страхування». Починаючи від стандартної програми «Екстрена», яка передбачає виклик приватної швидкої допомоги та надання екстреної медичної допомоги в умовах стаціонару і, закінчуючи розширеними програмами, які розробляються за індивідуальним запитом кожного клієнта.

 

Серед переліку розширених послуг, які включають програми страхування, такі види допомоги як:

 

    Невідкладна швидка допомога (у тому числі і стаціонарна)

    Амбулаторно-поліклінічна

    Стоматологічна

    Профогляд

    Медикаментозне забезпечення

    Супровід вагітності і пологи

    Лікувально-оздоровчі процедури та багато іншого.

 

Переваги медичного страхування в нашій компанії для соцпакетів

 

    Ідеальне співвідношення ціни і якості

    Гнучкість при формуванні необхідної медичної програми з урахуванням потреб і можливостей клієнта

    Широка мережа медичних установ для надання необхідної допомоги, за обраною програмою.

 

За найпростішою програмою «Екстрена» буде забезпечено оперативне прибуття бригади лікарів приватної швидкої допомоги, яка проведе діагностику невідкладного стану і надасть першу медичну, медикаментозну допомогу застрахованій особі, при необхідності транспортує до профільної медустанови для надання екстреної допомоги в умовах стаціонару. І все це при щомісячній платі за страховку на співробітника в розмірі 45 грн. та суму відповідальності 10 000 грн. на рік, яку бере на себе страхова компанія «АХА Страхування».

 

У будь-який час ви зможете змінити (розширити) обрану вами програму.

 

Кожен роботодавець бажає, щоб співробітники не хворіли зовсім. Індивідуальні програми страхування, можна розширити «нестандартними» додатковими опціями, такими як:

 

    вітамінотерапія,

    імунопрофілактика,

    курс масажу,

    відвідування басейну,

    відвідування тренажерного залу та іншими.

 

Не можемо не відзначити, що Страхова компанія «АХА Страхування» входить до світової групи компаній «АХА», яка займає друге місце в сфері страхування серед найбільших компаній світу за версією «Forbes», а це гарантія якісного обслуговування та своєчасної

страхової виплати

 

Нашим партнером в організації медичної допомоги є асистуючі компанії «Прем'єр-Асістанс» та «Альфа - Ассістанс – А».

 

Медичну допомогу Ви можете отримати більше ніж в 1000 медичних установах по території України, з якими Асистуюча компанія має договір про співпрацю Добровільне медичне страхування (ДМС)

Переваги страхування в Міжрегіональному медичному управлінні НФСК «Добробут»

 

    Власний цілодобовий контакт-центр до послуг Клієнтів

    Постійний консультативний супровід довіреним лікарем-координатором

    Отримання цілодобової медичної допомоги в будь-якій точці України

    Високопрофесійне медичне обслуговування

    Чітке дотримання принципів медичної етики та лікарської таємниці

    Унікальні цінові пропозиції прикріплення Клієнтів СК «Добробут» до Медичної мережі «Добробут» www.med.dobrobut.com

    СК «Добробут» та Медична мережа «Добробут» входять до однієї Корпорації «UBG»

    Доставка медикаментів додому або в офіс

    Виїзд лікаря додому або в офіс

    Отримання допомоги в оформленні лікарняного листа, довідок для дитини

 

Ми пропонуємо на Ваш вибір наступні базові програми добровільного медичного страхування «Стандарт», «Комфорт», «VIP», що відрізняються за класом лікувально-профілактичних закладів. До даних програм в межах базових лімітів входять:

 

Амбулаторно-поліклінічна допомога передбачає надання повного спектру амбулаторних послуг в умовах поліклінік, амбулаторій, а саме:

 

    консультації та інші професіональні послуги, в тому числі вузькопрофільної спеціалізації;

    проведення лабораторних досліджень (клінічних, біохімічних, в тому числі гормональних, мікробіологічних, імунологічних, гістологічних, цитологічних, крім діагностики захворювань ЗПСШ, якщо інше не зазначене в договорі страхування) та інструментальних методів дослідження (ендоскопічних маніпуляцій, функціональної діагностики, ультразвукових досліджень, рентгенологічних, комп'ютерної томографії, ядерно-магнітно резонансної томографії, ангіографії, радіоізотопних діагностичних досліджень;

    проведення лікувальних заходів та маніпуляцій (при гострому чи загостренні хронічного захворювання), в тому числі фізіотерапевтичних; медичну допомогу вдома (при необхідності за станом здоров'я здійснюється виклик додому терапевта або лікаря загальної практики);

    проведення реабілітаційних заходів;

    оформлення лікарняних листків та довідок (крім довідок до басейну).

 

Стаціонарна допомога передбачає собою медичну допомогу в умовах стаціонару, при наявності показань, що вимагають екстреної стаціонарної допомоги, а саме:

 

    екстрену госпіталізацію;

    проведення терапевтичного і хірургічного лікування, у тому числі оперативного;

    консультативне-діагностичне забезпечення, у тому числі консультації лікарів вузькопрофільної спеціалізації, лабораторні, функціональні, інструментальні методи діагностики;

    проведення лікувальних заходів і маніпуляцій;

    забезпечення  необхідними медикаментами та медичними засобами (згідно договору страхування), оформлення лікарняного листка;

 

Невідкладна медична допомога передбачає собою надання екстреної і невідкладної медичної допомоги, а саме:

 

    виклик бригади невідкладної допомоги ;

    експрес-діагностику і невідкладну допомогу на догоспітальному етапі;

    повне медикаментозне забезпечення курсу невідкладної допомоги ;

    транспортування до медичного закладу при гострому стані для госпіталізації.
Переглядів: 5633 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (2)

Переглядів: 1848 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)

1 2 3 »


Конструктор сайтів - uCoz
Copyright //strakhuvannya.at.ua © 2021