RSS
Страхування

Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 страхування майна підприємств 


Об'єктом страхування є майнові інтереси, пов'язані зі збитками, що виникли внаслідок страхового випадку з майном, що належить громадянам.

За договором страхування домашнього майна може бути застраховане:

 

— усе домашнє майно, що є у даному господарстві;

 

— окремі групи речей або всі речі домашнього майна в даному господарстві, які розподіляються на групи відповідно з поданою заявою.

 

При страхуванні домашнього майна страховий захист не поширюється на документи, цінні папери, грошові знаки, рукописи, слайди та фотознімки, вироби з дорогоцінних металів, коштовних, напівкоштовних та ігідробних (кольорових) каменів, колекції, картини, унікальні та антикварні речі, елементи оздоблення та обладнання квартири, запасні частини, деталі та приладдя до транспортних засобів, аудіо- та відеосистеми, телевізори, супутникові антени та схожі до них системи.

 

За бажанням страхувальника майно може бути застраховане на договірну страхову суму. Основою для визначення суми відшкодування є дійсна вартість застрахованого майна на дату настання страхового випадку, яка визначається на основі нової вартості застрахованого майна за вирахуванням зносу відповідно до діючих цін, включаючи вартість ремонту. Якщо договір страхування укладається на окремі речі, то страхова сума встановлюється, виходячи з вартості кожного предмета за оцінкою страхувальника.

 

Колекції, картини, унікальні й антикварні предмети приймають на страхування за спеціальним договором у розмірі їх повної вартості, вказаної у відповідному документі компетентної організації.

 

Дійсну вартість визначають як вартість майна, цілком аналогічного тому, що загинуло, з урахуванням зносу й експлуатаційно-технічного стану знищеного або пошкодженого майна, відповідно до існуючих розрахунків;

 

У всіх випадках виплата страхового відшкодування за збитками не має в цілому перевищувати страхову суму.

 

Не приймають на страхування домашнє майно:

 

— документи, цінні папери, грошові знаки, рукописи, слайди та фотознімки, вироби з дорогоцінних металів, коштовних, напівкоштовних та підробних (кольорових) каменів, запасні частини та деталі до транспортних засобів, кімнатні рослини, квітково-декоративні культури, посіви, ягідні та інші насадження, а також майно, страхування якого проводиться на інших умовах; — якщо воно знаходиться в аварійних будинках, а також майно, що знаходиться в зоні, якій загрожують повені, зсуви, обвали або інші стихійні лиха, з моменту оголошення у встановленому порядку про таку загрозу або складання місцевими органами відповідного документа, який підтверджує факт загрози. Винятками можуть бути випадки, коли договір укладається на новий термін до закінчення дії попереднього договору. У такому разі страхова сума у новому договорі не може перевищувати розміру страхової суми, встановленої в попередньому договорі. Якщо однією з причин пошкодження або загибелі застрахованого майна стала його старість, довготермінова експлуатація, страховик має право відмовити у виплаті страхового відшкодування в тій мірі, в якій старість або довготермінова експлуатація застрахованого майна вплинула на розмір збитку. Якщо страхувальник доведе, що старість або довготермінова експлуатація майна не вплинула на розмір збитку, обов'язок страховика виплачувати страхове відшкодування зберігається.

Страхування майна підприємств

 

ПРОВІДНА БІЗНЕС "МАЙНО" для підприємств середнього і малого бізнесу. Договором страхування можна застрахувати: об’єкти нерухомості, обладнання (виробниче,- технологічне, торгівельне, товарно-матеріальні цінності і інше) підприємств малого і середнього бізнесу - магазинів, торгових точок, підприємств громадського харчування, дрібних виробників, індивідуальних підприємців тощо.

Цей продукт дозволяє запропонувати кожному потенційному Страхувальникові, залежно від рівня його доходу і споживчих переваг, страхове покриття з оптимальним співвідношенням об'єму покриття і ціни продукту. Докладніше про страхову програму

 

ПРОВІДНА БІЗНЕС "МАЙНО" для підприємств крупного бізнесу. Цей продукт розроблений для великих підприємств з урахуванням найбільш широкого спектру страхового покриття і галузевих особливостей. Страховим захистом може покриватися нерухоме майно підприємства (включаючи оздоблення й обладнання приміщень), рухоме майно (меблі, господарський інвентар), скляні елементи будівель і споруд (включаючи вивіски, освітлювальні прилади і устаткування, розташоване на зовнішній стороні будівлі), готову продукцію і сировину, а також цивільну відповідальність по відношенню до третіх осіб. Докладніше про страхову програму

 

СТРАХУВАННЯ МАЙНА ПІДПРИЄМСТВ "ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРОГРАМИ". За договором страхування можна застрахувати: нерухоме майно; рухоме майно; виробничі ділянки, цілісні майнові комплекси тощо. При цьому фахівці нашої компанії розроблять продукт, враховуючи індивідуальні вимоги, побажання і особливості, саме для Вас, з найбільш відповідним пакетом ризиків та інших умов страхування. Докладніше про страхову програму
Переглядів: 5633 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (2)

Переглядів: 1848 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)

1 2 3 »


Конструктор сайтів - uCoz
Copyright //strakhuvannya.at.ua © 2021