RSS
Страхування

Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 аска страхування 


20.06.1990 р. Заснування компанії. Ми почали роботу як частина російського холдингу "АСКО".

1992-1993 рр.. Ми відкрили перші філії в Горлівці, Маріуполі, Макіївці, Черкасах, Чернігові та Луцьку. З літа 1993 р. ми почали працювати в столиці.

1994 Ми заявили про себе як про компанію всеукраїнського масштабу: виступили офіційним страховиком Національної олімпійської збірної України. Це була перша олімпіада, на якій Україна виступала як незалежна держава.

У цьому ж році наша Компанія продовжила свій "олімпійський рух" по країні: створила філії у Вінниці, Львові, Одесі, Тернополі, Ужгороді, Хмельницькому, Чернівцях.

 

1995 р . З цього моменту наша Компанія почала працювати самостійно. У нас з'явилося нове ім'я "АСКА", і новий логотип.

Відкрито ще три філії у Дніпропетровську, Кіровограді та Рівному.

1996 Наше перше визнання ми стали лауреатом Першого всеукраїнського конкурсу якості у номінації "За кращу послугу вітчизняної компанії". Продовжуємо рости створені філії в Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Сімферополі, Миколаєві, Полтаві, Сумах, Харкові.

1999-2000 рр.. Наша компанія бере участь у наймасштабніших інвестиційних проектах країни, виграє ряд тендерів на страхування. Ми отримали колосальний досвід беручи участь у різних проектах від страхування проекту "Чорнобильське укриття" до страхування ризиків при реконструкції пивзаводу "Оболонь".

Як результат газета "Бізнес" визнає нас найпрофесійнішою страховою компанією України, а наш керівник Олександр Йосипович Сосіс переміг у номінації "Особистість страхового ринку".

2001 Ми відкрили ще 9 філій у Бердянську, Кременчуці, Мелітополі, Павлограді, Херсоні, Севастополі, Євпаторії, Кривому Розі, Нікополі. "АСКА" виступила одним із засновників Ядерного страхового пулу.

2002 "АСКА" вперше на страховому ринку України створила цілодобову телефонну службу сервісної підтримки клієнтів. Ми стали одним із засновників Сільськогосподарського страхового пулу.

Президент компанії А.І. Сосіс увійшов до числа 100 кращих топ-менеджерів України за рейтингом "Інвестиційної газети". Також він став лауреатом Загальнонаціональної програми "Людина року" в номінації "Менеджер року" першим лауреатом цієї премії серед страховиків.

 

2003 АСКА першою серед українських страхових компаній отримала найвищий рейтинг надійності А +, «Високий рівень надійності зі стабільними перспективами». Рейтинг нам присвоїло провідне російське рейтингове агентство "Експерт РА".

2004 Відкрито філію в Луганську так ми стали присутніми у всіх регіонах Україні. АСКА вперше на страховому ринку впровадила нову послугу: короткий номер для власників мобільних телефонів - 456.

2005 р . Наша компанія застрахувала будівництво стадіону ФК "Шахтар" і виступила Генеральним страховиком єдиного концерту Лучано Паваротті в Україну. Газета "Бізнес" знову назвала нас "Найпрофесійнішою страховою компанією".

2006 Ми першими на ринку впровадили послугу продажу полісів через Інтернет-сайт компанії. Ми успішно пройшли аудит на відповідність системі управління якістю ISO 9001:2000.

Але кращим визнанням якості нашої роботи стала перемога у Загальнонаціональнії премії "Фінансовий Олімп". Ми перемогли в самій важливій для страховика номінації "Страхова компанія, якій довіряють клієнти".

 

2007 Ми стали лідером страхового ринку за обсягом виплат. Виплачено найбільше страхове відшкодування в історії України понад 30 млн. доларів.

Його отримав наш Клієнт комбінат "Азовсталь", за пошкодження доменної печі в результаті самозаймання доменного газу.

Продовжуємо розвивати сервіс: вперше на страховому ринку впроваджуємо послугу замовлення полісів через SMS-повідомлення.

2009 Генеральним директором компанії "АСКА" став Андрій Шукатко. Компанія продовжує інтенсивно розвиватися, нашої головною стратегією залишається поліпшення якості обслуговування і підвищення лояльності клієнтів.

2010 "АСКА" увійшла до числа 20-ти найбільш шанованих українських компаній за результатами європейського дослідження "The Ukraine's Most Reputable Companies".

Спільно з фінансовим порталом "FinShop" ми впровадили інноваційний для страхового ринку України проект "Електронний поліс". Тепер Клієнт може придбати поліс в електронному вигляді, з використанням цифрового підпису.

Член Наглядової Ради "АСКА" Олександр Сосіс заснував премію, якою щорічно нагороджуються видатні діячі української страхової науки і страхової журналістики.

В рамках святкування нашого 20-річного ювілею, в м. Донецьку відбулося відкриття першого в Україні пам'ятника "Страховому агенту".

 

2011 Ми успішно пройшли ре-сертифікаційний аудит і отримали сертифікат відповідності системи менеджменту якості стандартам ISO 9001:2009.

Журнал "Банкір" двічі зазначив швидкість і своєчасність наших страхових виплат. Ми перемогли в номінації "Лідер страхового ринку за темпами врегулювання виплат" та "Лідер за темпами врегулювання виплат у страхуванні транспорту".

Агентство "Експерт-Рейтинг" знову підтвердило надійність нашої компанії нам присвоєно рейтинг фінансової стійкості uaAA ("Дуже високий рівень стійкості"), що відповідає рейтингу А ("Високий рівень стійкості") за міжнародною шкалою.

Історія триває!

 
Переглядів: 5631 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (2)

Переглядів: 1848 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)

1 2 3 »


Конструктор сайтів - uCoz
Copyright //strakhuvannya.at.ua © 2021