RSS
Страхування

Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 накопичувальне страхування життя 


Накопичувальне страхування життя – надійне інвестування

Страхування вигідне не тільки населенню, підприємствам і страховим компаніям, але і, перш за все, державі. По-перше, у нього не болить хоч би частина голови, відповідальної за відшкодування своїм громадянам яких-небудь збитків, ущербов і т.п. По-друге, що акумулюються страховими компаніями гроша - це внутрішні інвестиції в національну економіку. Це ті самі "довгі і дешеві" гроші, про які мріють міністри фінансів всіх країн цивілізованого світу. Сьогодні Україна потребує більш ніж $300 млрд. інвестицій для реконструкції промисловості і сільського господарства. Частка іноземних інвестицій складає всього біля 5% від потрібних економіці України засобів.

Тому, враховуючи унікальні інвестиційні можливості ринку накопичувального страхування життя, держава повинна всіляко сприяти його розвитку. Україна, на жаль, не змогла зберегти і примножити позитивний досвід радянських часів, коли розвиток страхування життя придбав надзвичайно високий рівень. Так, в 1990 році в структурі страхових платежів Держстраха СРСР на надходження від народного господарства доводилося 37,1%, від населення - 62,9%, з яких 90% складали внески за довгостроковими договорами накопичувального страхування життя. Такий рівень страхування життя давав можливість державі накопичувати і використовувати для інвестування величезні засоби.

Впродовж останніх років надходження платежів за договорами страхування життя демонструють хорошу тенденцію (темпи зростання вітчизняного ринку страхування життя одні з найбільш високих в світі). Якщо в загальному об'ємі страхових платежів за 1998 рік частка платежів за договорами страхування життя складала 1,6%, то у ж за 9 місяців 2007 року - 3,9%. В цілому об'єми страхових платежів склали близько 489 млн. грн. при 15 млн. грн. виплат. Якщо в 2000 році страхове покриття на душу населення складало аж 20 копійок, то вже сьогодні цей показник рівний 10,5 грн.

Накопичувальне страхування життя - один із зручних і надійних способів довгострокового інвестування. Він дуже популярний в розвинених країнах світу, а зараз починає бурхливо розвиватися і у нас. Страхування життя входить до числа найважливіших видів в системі особистого страхування і займає специфічне місце. У нім поєднується процес забезпечення страховою зашиті і накопичення грошових коштів громадян. Однією з принципових особливостей накопичувального страхування життя є довгостроковий характер (до 40 років і довічно). Величезна популярність накопичувального страхування життя пояснюється можливістю накопичити великі засоби.

На заході саме довгострокове накопичувальне страхування життя є засобом акумуляції стратегічних накопичень громадян. Роблячи протягом певного періоду невеликі страхові внески, клієнт зрештою виявляється володарем великої суми Довгострокове накопичувальне страхування найпоширеніший вид страхування в Західній Європі, Америці і Японії. Його частка досягає 70% від об'єму отриманих страхових платежів в цілому по ринку.

Накопичувальне страхування - це унікальний фінансовий інструмент, який поєднує в собі дві можливості: накопичення і страхування.

Можливість накопичення полягає в тому, що страхова компанія вкладає внески своїх клієнтів в різні фінансові інструменти, і таким чином гроші «наростають». Можливість страхування полягає в тому, що протягом всього терміну клієнт страхує себе від всіляких ризиків. Наприклад, можна застрахувати своє життя на випадок смерті, а також на випадок втрати працездатності унаслідок нещасного випадку або гострого захворювання.

Найчастіше накопичувальне страхування використовується для найважливіших життєвих подій. Наприклад, це можуть бути: досягнення певного віку, навчання дітей, накопичення грошей до весілля і т.д.

Головна особливість полягає в тому, що програма накопичувального страхування не просто забезпечує отримання компенсації при настанні страхового випадку, але і забезпечує значний приріст вкладених грошей за рахунок гарантованого інвестиційного доходу і бонусів від розміщення страхових резервів.

В цілому, жоден фінансовий інструмент не забезпечує можливості страхового захисту на час накопичення як це може зробити накопичувальне страхування життя.

Крім того, ніякою інший фінансовий інструмент не дозволяє отримати накопичену суму до закінчення терміну накопичення. Така можливість передбачається тільки в договорі накопичувального страхування життя. Таким чином, програми накопичувального страхування життя поєднують в собі переваги страхування і звичайних інвестиційних продуктів.

Тому недивно, що розвиток накопичувального страхування життя стає особливо актуальним на даному етапі розвитку української економіки, оскільки старіння виробничих фондів більшості підприємств України, систематичні неплатежі роблять проблематичною інвестиційну активність за рахунок власних засобів підприємств і бюджету.

Перспективи розвитку цього виду страхування в Україні пов'язують з «довгими грошима», а це $10-15 млрд., які населення зберігає в «панчохах». У нинішніх умовах зберігати гроші будинку дуже небезпечно. Рік через три накопичувальне страхування життя буде одним з самих затребуваних видів страхування: попит буде вищий за пропозицію.

 

Накопичувальне страхування життя дозволяє накопичувати кошти собі на гідну старість та бути захищеним впродовж всієї дії договору від тяжких наслідків несприятливих подій, таких як інвалідність І групи та смерть.

 

По закінченню дії договору Ви отримаєте накопичені кошти разом з додатковим інвестиційним доходом, який нараховується щорічно по результатах інвестиційної діяльності компанії на протязі року (в середньому біля 16-18% річних).   

 

Однією з найпопулярніших програм є програма страхування життя «Класична універсальна».

 

    Застрахована особа: фізична особа віком від 18 до 70 років

    Строк дії договору: 5-30 років

    Страхові випадки - смерть, дожиття, захворювання критичною хворобою, травматичне ушкодження, стійка втрата працездатності

    Страховий платіж: 2400 грн/рік (період сплати менше 10 років), 1800 грн/рік (період сплати від 10 років)

    Ставка гарантованого інвестиційного доходу, який враховується при розрахунках страхового тарифу, - 4%.
Переглядів: 5633 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (2)

Переглядів: 1848 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)

1 2 3 »


Конструктор сайтів - uCoz
Copyright //strakhuvannya.at.ua © 2021