RSS
Страхування

Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 страхування авто 


Страхування автотранспортних засобів


Предмет страхування - на страхування приймаються транспортні засоби (легкові авто, вантажні авто, автобуси, мікроавтобуси, спецтехніка) за віком не старші 10 років. 

Від чого можна застрахувати транспортний засіб?
Страхові ризики –
дорожньо-транспортна пригода, стихійні лиха, падіння дерев та інших предметів, напад тварин, пожежа чи вибух автотранспортного засобу, протиправні дії третіх осіб, викрадення.

Страхова сума – сума, на яку фактично застрахований транспортний засіб (обсяг відповідальності страхової компанії), встановлюється в межах дійсної (ринкової) вартості автотранспортного засобу на дату укладання договору страхування.

Страховий платіж – плата страховій компанії за прийняття їм ризику на страхування. Розмір страхового платежу залежить від типу транспортного засобу, його класу, вартості, року випуску, виробничого призначення, умов експлуатації, географії пересування, тощо.


Автоцивілка - обов'язкове страхування автомобіля

За допомогою нашого сайту Ви маєте можливість дізнатися про вартість полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Зазвичай даний вид страхування називають «цивілка» або «автоцивілка».  Керування автомобілем в України  без «автоцивілки» – ЗАБОРОНЕНО! Що ж передбачає собою даний поліс? Якщо Ви, як водій свого ТЗ спричиняєте яку-небудь шкоду майну або здоровю третьої особи, або Ви винні у настанні ДТП то збитки завдані постраждалій стороні  покриває страхова компанія. Не відшкодовується тільки франшиза. Розмір франшизи страхові компанії встановлюють на свій власний розсуд, від 0 до 1000 грн. Звичайний розмір франшизи становить 510 грн.

У зв’язку з останніми змінами в українському законодавстві з 19.09.2011 в Україні  існує тільки один тип полісу цивільної відповідальності, який поширюється на будь-яку особу, що керує авто на законних підставах. Страхувальником може виступати будь-хто. На вартість полісу впливають наступні фактори:

    Об’єм двигуна
    Місце реєстрації ТЗ
    Тип ТЗ

За кожним полісом «автоцивілки» встановлені наступні ліміти відповідальності:

    50 000 грн - відповідальність по майну третіх осіб
    100 000 грн - відповідальність по життю третіх осіб

Нижче наведені діючі тарифи на поліс "цивілки", в залежності від місця реєстрації Вашого авто. Також, ми можемо надати Вам знижку, якщо Ви маєте необхідний водійский стаж та не мали ДТП з Вашої вини.

 
Звільняються від страхування автомобіля наступні верстви населення:

    Учасники  бойових  дій та інваліди війни,  що визначені законом
    Інваліди I групи,  які  особисто  керують  належними  їм транспортними  засобами,  а  також особи,  що керують транспортним засобом,  належним  інваліду I    групи,   у   його   присутності

Право на отримання знижки у розмірі 50% мають наступні категорії  громадян, але за умови, що транспортний  засіб  має робочий об'єм двигуна до 2500 сантиметрів кубічних включно та належить цьому громадянину на праві власності.:

    учасники війни
    інваліди ІІ групи
    особа, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесена  до  I  або  II  категорії
    пенсіонери
 


Переглядів: 5633 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (2)

Переглядів: 1848 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)

1 2 3 »


Конструктор сайтів - uCoz
Copyright //strakhuvannya.at.ua © 2021