RSS
Страхування

Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 страхування медичних витрат 


Добровільне страхування медичних витрат здійснюється для того, щоб забезпечити Застрахованій особі якісну і своєчасну медичну допомогу у випадку виникнення необхідності в її отриманні.

Добровільне страхування медичних витрат передбачає (у разі настання страхового випадку) повернення витрат (здійснення страхової виплати) Страхувальнику (Застрахованій особі) або сервісній службі (медичному закладу, лікарні), пов'язаних з медичними витратами, у разі хвороби, нещасного випадку та інших непередбачуваних подій.

 

До медичних витрат відносяться

 

    Витрати на лікування - це витрати, що виникли при наданні негайної медичної допомоги Застрахованій особі.

    Додаткові витрати - це:

    - витрати на транспортування Застрахованої особи до постійного місця проживання у разі раптової хвороби або нещасного випадку

    - витрати на подорож на утримання і ночівлю однієї особи що супроводжує Застраховану особу, якщо Застрахована особа внаслідок раптової хвороби чи нещасного випадку не може самостійно повернутися для подальшого лікування до постійного місця проживання;

    - витрати на репатріацію тіла в разі смерті Застрахованої особи до місця колишнього проживання,

    - інші витрати, передбачені Договором страхування.

 

Страховими ризиками за цим видом страхування є:

 

    Захворювання (раптова хвороба) - гостре погіршення стану здоров'я у зв'язку з несподіваною хворобою, що становить загрозу життю та здоров'ю Застрахованої особи, та вимагає негайного медичного втручання.

    Нещасний випадок - раптовий, непередбачуваний вплив зовнішніх факторів (фізичної дії, хімічної дії, термічної дії) на Страхувальника (Застраховану особу), що тягне за собою тілесні ушкодження (травми), інший розлад його здоров'я або смерть.

    Смерть Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку або раптової хвороби.

 

Страховим випадком є виставлення вимог на оплату вартості наданих медичною установою послуг, пов'язаних із захворюванням Застрахованої особи, нещасним випадком або іншими подіями, передбаченими договором страхування або оплатою Страхувальником та/або Застрахованою особою вартості наданих медичних послуг, пов'язаних із захворюванням Застрахованої особи, нещасним випадком або іншими подіями, передбаченими договором страхування.

 

Договором страхування за згодою Страхувальника та Страховика може бути визначена страхова сума  або встановлений ліміт відповідальності - гранична відповідальність Страховика з окремого ризику, окремого об'єкту або страхового випадку. Також, Договором страхування встановлюється конкретний страховий тариф, страховий платіж та строки і умови його сплати.

 

За добровільним страхуванням медичних витрат СК «Статус» пропонує особливі сезонні програми страхування, наприклад Програма «Пора року-ЗИМА», що передбачає повернення медичних витрат у випадку розладу здоров'я внаслідок захворювань (хвороб) та/або нещасних випадків, що найбільш часто виникають у зимовий період (з листопада по березень). Під розладом здоров'я за даною Програмою слід розуміти втрату працездатності на строк понад 7 діб внаслідок захворювань (хвороб) та/або нещасних випадків. У випадку тимчасової втрати працездатності на строк понад 7 діб медичні витрати за цим страховим випадком відшкодовуються з першої доби втрати працездатності. Страховий захист за цією програмою діє за конкретним переліком розладів здоров'я, що входять до складу програми, враховуючи вік Застрахованої особи та ліміти страхових виплат.

 

Добровільне страхування медичних витрат у комплексі з іншими видами особистого страхування передбачає страхування подорожуючих Україною або за кордон. СК «Статус» пропонує комплексні програми страхування подорожуючих резидентів та нерезидентів України.

 

 

Особисте страхування. Страхування медичних витрат.

 

Відправляючись у відрядження, на відпочинок або до родичів незабудьте окрім таких особистих речей, як зубна щітка та капці покласти до валізи, замість повнісінької аптечки, поліс страхування медичних витрат страхової компанії "Крона".

 

Застрахованому за цим видом страхування Страхова компанія відшкодує витрати за надану медичну допомогу та використані медичні препарати, які знадобляться в разі виникнення проблем зі здоров'ям під час дії договору страхування.

 

В разі настання страхового випадку застрахованій особі протягом двох діб необхідно повідомити страхову компанію. Це можна зробити цілодобово за телефонами консультативно-диспетчерського центру 8 (044) 220-09-07 або 0-800-500-14-80, дзвінок за останнім номером для застрахованого є безкоштовним. А протягом п'ятнадцяти робочих днів надати особисто або відправити поштою на адресу страхової компанії документи, що є підставою для отримання страхового відшкодування.

 

Підставою для отримання страхового відшкодування є заява на отримання страхового відшкодування та документи з лікувального закладу (а це може бути навіть медпункт при санаторії чи готелі), в яких зазначено діагноз, тривалість лікування Застрахованої особи, перелік наданих медичних послуг та їх вартість або інші документи з медичного закладу, що можуть підтвердити факт настання страхового випадку, чеки та квитанції з аптечних установ за придбані медичні препарати та матеріали, що були призначені та використані під час лікування.

 

Страхова сума, в межах якої страхова компанія несе відповідальність визначається за погодженням страховика та страхувальника під час укладання договору.

 

Страхове відшкодування здійснюється в межах страхової суми та становить суму, що була витрачена на лікування застрахованого при настанні страхового випадку.

 

Строк виплати страхового відшкодування за цим видом складає п'ятнадцять робочих днів з моменту прийняття рішення про виплату страхового відшкодування.

 

Страховий платіж за даним видом страхування залежить від:

 

    страхової суми

    терміну дії договору страхування.

 

Якщо ви або ваші близькі вирушають з дому, не обтяжуйте валізу аспірином, левоміцетином, зеленкою, бинтами та іншими медичними препаратами та матеріалами. Оберіть значно простіший та цивілізованіший варіант - поліс страхування медичних витрат від страхової компанії "Крона".
Переглядів: 5633 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (2)

Переглядів: 1848 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)

1 2 3 »


Конструктор сайтів - uCoz
Copyright //strakhuvannya.at.ua © 2021