RSS
Страхування

Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 ск експрес страхування 


 

Страхова компанія «ЕКСПРЕС СТРАХУВАННЯ» продовжує завоювання ринку. Отримавши позитивні відгуки та результати з продажу страхових полісів на сервісних станціях підприємств Корпорації «УкрАВТО», ми вирішили запровадити цю програму по всій території України.

 

Відтепер, всі клієнти Корпорації «УкрАВТО», які приїхали на сервісні станції, зможуть отримати консультацію, а також придбати страховий поліс безпосередньо в сервісній зоні станції. З усіх питань, стосовно страхування, Вас проконсультує майстер-приймальник. Також, з його допомогою Ви зможете напряму зв’язатися із спеціалістом зі страхування, який допоможе Вам оформити та придбати поліс авто страхування.

 

Для спрощення процедури спілкування з нашими клієнтами, Вам буде запропоновано анкету, данні якої допоможуть нашим майстрам-приймальникам та страховим консультантам визначити для себе цільовий напрямок розмови та при цьому максимально зберегти Ваш час. Вам не потрібно нікуди дзвонити, їхати та чекати… Все буде оформлено саме тут, на місці – Ви отримуєте «два в одному» - відремонтований автомобіль та придбаний страховий поліс КАСКО чи ЦВ без особливої витрати часу.

 

Детальну інформацію про умови страхування Ви можете дізнатись за тел.: (044) 507-19-18, 503-71-74

 

Експрес Кредит

"Експрес Кредит" активно залучає та плідно співпрацює з банками, що пропонують спеціальні умови кредитування на купівлю легкових автомобілів, представлених у дилерській мережі Корпорації "УкрАВТО". Понад 20 кредитних програм від більш ніж 10-ти банків–партнерів представлені в online-системі "Експрес Кредит", яка дає змогу клієнту безпосередньо в автосалоні заповнити анкету та отримати гарантійні листи одночасно від декількох банків-партнерів (максимум від п’яти). Рішення про надання кредиту приймаються в найкоротший термін – від однієї години, при цьому рівень відмов у кредитуванні - мінімальний.

 

СК "Експрес Страхування" відшкодувала 151 492,17 грн. по ризику "Стихійні лиха" (прес-реліз)

Страховая компания: Экспресс Страхование

"Экспресс Страхование" — динамично развивающаяся страховая компания, основана в 2008 году при участии лидера рынка автотранспорта Украины — Украинской Автомобильной Корпорации "УкрАВТО". Используя многолетний опыт, техническую базу, и инновационные подходы в работе Корпорации "УкрАВТО", страховая компания "Экспресс Страхование" направляет все усилия на завоевание положительного имиджа и доверия клиентов. "Экспресс Страхование" — это: оптимальный выбор продуктов полного КАСКО с фиксированными тарифами; возможность защиты авто именно от тех рисков, которые больше всего волнуют Клиента; максимально быстрое оформление и качественное сопровождение договора; своевременное урегулирование страховых событий.

З початку 2012 року СК "Експрес Страхування" врегулювала 27 випадків по ризику "Стихійні лиха". Загальна сума виплат склала 151 492,17 грн.

 

Значну частину цієї суми компанія відшкодувала у зв'язку з ураганом, який пронісся 14.06.2012 в  Полтавській області і частині Харківській. Стихія була настільки масштабною, що завдала збитку 15 населеним пунктам. Наслідки для багатьох виявилися не найприємнішими. Із-за бурі в містах було перекрито рух ряду вулиць. Багато автомобілів постраждали із-за повалених дерев і сильного граду діаметром до 30 мм.

 

Сума збитків, яку "Експрес Страхування" відшкодувала своїм страхувальникам у зв'язку з негодою,  склала  77 750,95 грн.

 

В Полтавській області компанія врегулювала 6 випадків, виплативши 53 532,12 грн., і 2 випадки в Харківській області, відшкодувавши  24 218,83 грн. збитків. Усі виплати  були зроблені у термін, згідно умов договору КАСКО.
Переглядів: 5633 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (2)

Переглядів: 1848 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)

1 2 3 »


Конструктор сайтів - uCoz
Copyright //strakhuvannya.at.ua © 2021