RSS
Страхування

Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 рітейл страхування 


СК «Рітейл-Страхування» є лідером прямого страхування в Україні. Компанія була створена в 2000 році і за 11 років міцно зайняла свою нішу на ринку страхових послуг.

 

 

Ми не платимо комісію посередникам, звичну сьогодні для ринку, і збільшує вартість страховки на 15% - 30%.

 

 

 

Плануючи оформити страховку, Ви хочете заощадити свої гроші, час і нерви. Ми розуміємо і поважаємо Ваші потреби. Саме тому, завдяки впровадженню сучасних технологій в усі бізнес-процеси, Ви відчуєте комфорт і отримаєте максимальне задоволення від співпраці з нами. Враховуючи те, що, найчастіше, в будній день клієнт зайнятий, ми працюємо для Вас і в суботу. Якщо виникне необхідність, ми організуємо зустріч для Вас з нашим менеджером в неділю.

 

 

 

Наша компанія надає Вам можливість замовити страховку або отримати консультацію з питань на сайті компанії в режимі онлайн.

 

Наповнення страховки обираєте Ви і тільки Ви, так як ми пропонуємо сформувати умови та опції страхових продуктів саме Вам за допомогою «страхового конструктора».

 

 

 

Якщо Ви є власником заставного автомобіля, а банк диктує умови у кого і як страхуватися, ми будемо раді надати Вам допомогу у вирішенні цього питання.

 

 

 

Пріоритетними напрямками бізнесу для компанії є:

 

 

 

    страхування автотранспорту;

    страхування нерухомості;

    медичне страхування;

    страхування відповідальності.

 

 

 

В цілому, СК «Рітейл-Страхування» має 7 ліцензій на здійснення різних видів страхування.

Ритейл-Страхование

Продукти

 

    КАСКО

 

 

 

Найбільш популярний добровільний вид страхування, який забезпечує фінансовий захист Вашого автомобіля від будь-яких витрат, пов'язаних з різноманітними непередбаченими обставинами (ДТП, викрадення, пожежа, подряпини, стихійні лиха, вандалізм, падіння дерев, попадання каміння та ін).

 

Ми пропонуємо Вам самостійно вибрати саме ті варіанти захисту, які вважаєте необхідними, і відмовитися від непотрібних на Ваш погляд.

 

 

 

    ОСАГО, Автогражданка (обов'язкове страхування відповідальності власників транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам).

 

 

 

Страхування за даним типом гарантує відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та майну третіх осіб, викликаного дорожньо-транспортною пригодою при експлуатації транспортного засобу. Даний вид обов'язкового страхування було введено як соціальна міра, створений для забезпечення фінансових гарантій з відшкодування між учасниками автомобільних аварій.

 

Закон України обмежує фінансові гарантії по даному виду страхування в межах певних лімітів відповідальності страхової компанії.

 

 

 

 

    ДЦВ (добровільне страхування відповідальності власників транспортних засобів за шкоду заподіяну третім особам).

 

 

 

Суми страхових виплат, гарантованих ОСАГО, не завжди достатньо для відшкодування шкоди, заподіяної третім особам-учасникам дорожньо-транспортної пригоди. І часто винуватець ДТП змушений доплачувати різницю зі своєї кишені.

 

Добровільне страхування цивільної відповідальності дозволить Вам збільшити ліміт відповідальності перед третіми особами. При цьому вартість самого поліса ДДО невисока.

 

 

 

 

    Страхування майна

 

 

 

Можливість вберегтися від фінансових втрат у випадку пошкодження або втрати Вашого майна. Ви можете застрахувати від будь-яких ризиків як Ваше майно, так і майно членів Вашої родини: будинок, квартиру, внутрішню обробку, домашнє майно (меблі, предмети інтер'єру, електро-побутові прилади, аудіо-, відео-фототехніку, інше майно).

 

 

 

 

 

    Туристичне страхування

 

 

 

Плануєте поїздку в іншу країну по роботі або на відпочинок? При відвідуванні більшості країн світу необхідно медичне страхування громадян, які в'їжджають на територію зазначених країн. Даний вид страхування відшкодує виникли під час зарубіжної поїздки витрати, викликані нещасним випадком, несподіваною хворобою, а також витрати на надання першої допомоги, лікування, лікарняні витрати.

 

 

 

 

 

    ДНС на транспорті

 

 

 

Даний вид страхування надає фінансовий захист життя і здоров'я водія та пасажирів транспортного засобу.

 

Виплата відбувається в разі нещасного випадку в результаті дорожньо-транспортної пригоди, яка призвела до тимчасової або постійної втрати працездатності застрахованої особи.

 

 

 

 

 

    Зелена карта (обов'язкове страхування відповідальності власників транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам на території інших держав)

 

 

 

Даний вид страхування обов'язковий при в'їзді на територію країн-учасниць даної міжнародної системи і гарантує відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та / або майну потерпілих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди на території країн, зазначених у страховому полісі.

 

 

 

 

 

 

Додаткову інформацію Ви можете отримати, зателефонувавши за телефоном гарячої лінії 0 800 5000 10 або залишивши заявку на нашому сайті.

Прат "СК" Ритейл-Страхование "

ПРАТ "СК"Рітейл-Страхування"

Частное акционерное общество "Страховая компания"Ритейл-Страхование"

Код ЕГРПОУ 30930046

Дата государственной регистрации: 22.05.2000

Юридический адрес: 04050, Украина, КИЕВ, КИЕВ 50, Мельникова 12, (Внимание! Адрес может не соответствовать фактическому местонахождению компании)

Оплаченный уставный фонд: 15000000 грн. (0% государственная часть, 99% часть нерезидентов)

Руководитель: Кривошапка Вячеслав Васильович Голова правління

Бухгалтерия: Притика Світлана Анатоліївна

 

[ Информация о Страховая компания Ритейл-Страхование . ]

 

    СТРАХОВАНИЕ ИМУЩЕСТВА [кроме железнодорожного, наземного, воздушного, водного транспорта (морского внутреннего и других видов водного транспорта), грузов и багажа (грузобагажа) (Добровольные виды страхования)

    СТРАХОВАНИЕ ОТ ОГНЕВЫХ РИСКОВ И РИСКОВ СТИХИЙНЫХ ЯВЛЕНИЙ (Добровольные виды страхования)

    СТРАХОВАНИЕ НАЗЕМНОГО ТРАНСПОРТА (КРОМЕ ЖЕЛЕЗНОДОРОЖНОГО), (Добровольные виды страхования)

    СТРАХОВАНИЕ ГРУЗОВ и багажа (грузобагажа), (Добровольные виды страхования)

    СТРАХОВАНИЕ ОТ НЕСЧАСТНЫХ СЛУЧАЕВ (Добровольные виды страхования)

    СТРАХОВАНИЕ МЕДИЦИНСКИХ РАСХОДОВ (Добровольные виды страхования)

    СТРАХОВАНИЕ ГРАЖДАНСКО-ПРАВОВОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТИ ВЛАДЕЛЬЦЕВ НАЗЕМНЫХ ТРАНСПОРТНЫХ СРЕДСТВ (Обязательные виды страхования)

 
Переглядів: 5633 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (2)

Переглядів: 1848 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)

1 2 3 »


Конструктор сайтів - uCoz
Copyright //strakhuvannya.at.ua © 2021