RSS
Страхування

Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 страхування автомобіля 


Страхова Група «ТАС» розробила широку продуктову лінійку зі страхування ризиків, пов’язаних із експлуатацією автотранспорту. Ви можете передати на страхування:

    ризики, яким піддається безпосередньо авто;

    ризики, що виникають відносно пасажирів, водія, третіх осіб під час експлуатації авто.

 

Ризики, яким піддається безпосередньо авто, підпадають під покриття КАСКО, що охоплює таке:

 

    дорожньо-транспортну пригоду;

    пожежу;

    протиправні дії третіх осіб;

    стихійні лиха;

    крадіж.

 

Для пасажирів і водія автотранспортного засобу СГ «ТАС» пропонує добровільне страхування від нещасного випадку на транспорті.

 

Страхування цивільної відповідальності власників автотранспорту може здійснюватися у двох формах: добровільного та обов’язкового страхування. При цьому добровільне страхування автовласників не замінює обов’язкове страхування, а доповнює й розширює його страхове покриття.

 

Варто зауважити, що обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (абревіатура – ОСЦПВВНТЗ) провадиться згідно із законом України№1961-15 від 01.07.2004 р. «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Обов’язковим страхуванням відповідальності автовласника передбачені фіксовані страхові суми. Збільшити розмір відшкодування (у розмірі понад страхові суми, передбачені ОСЦПВВНТЗ) можна за допомогою добровільного страхування відповідальності автовласника.

 

Більш докладну інформацію за вищевказаними видами страхування Ви можете отримати, перейшовши за такими посиланнями:

 

    добровільне страхування від нещасного випадку на транспорті;

    обов’язкове страхування відповідальності автовласника;

    добровільне страхування автовласника.

 

 

 

Авто-КАСКО. Добровільне страхування наземного транспорту.

 

Страхування авто-КАСКО передбачає виплату страхового відшкодування у випадку пошкодження застрахованого автомобілю при:

 

    угоні

    протиправних діях третіх осіб (ПДТО)

    дорожньо-транспортній пригоді (ДТП);

    стихійному явищі

    пожежі або вибуху

 

Цей вид страхування покликаний захистити від неочікуваних витрат пов'язаних з пошкодженням автомобілю та може слугувати, як корпоративним, так і приватним клієнтам.

 

Страхова компанія "Крона" пропонує три універсальні програми страхування:

 

    "АВТО-Економ"

    "АВТО-Стандарт"

    "АВТО-Еліт"

 

Програми страхування відрізняються обсягом страхового покриття та вартістю. Програми розроблені з урахуванням найтиповіших запитів на страхування, але кожна з них може видозмінюватися за бажанням клієнта та бути адаптованою під індивідуальні особливості та побажання.

 

Страхова сума, тобто розмір страхового покриття, встановлюється в межах ринкової вартості автомобіля на момент укладання договору. За бажанням клієнта страхова сума може бути меншої ніж ринкова вартість, наприклад, дорівнювати балансовій, тоді страхове відшкодування буде менше реально завданого збитку пропорційно різниці між ринковою вартістю автомобілю та страховою сумою. Тому, спеціалісти страхової компанії "Крона" радять своїм клієнтам для отримання повного страхового захисту обирати страхову суму рівною вартості автомобілю.

 

Для укладання договору страхування авто-КАСКО необхідно заповнити заяву на страхування та надати транспортний засіб для огляду представнику страхової компанії.

 

При настанні страхового випадку власнику застрахованого автомобілю необхідно:

 

при ДТП викликати на місце події органи ДАІ;

 

при угоні чи протиправних діях третіх осіб повідомити райвідділ міліції;

 

при пожежі повідомити пожежний відділ Міністерства надзвичайних ситуацій;

 

при стихійних явищах викликати представника страхової компанії, що засвідчить пошкодження.

 

Якщо ви не в змозі зробити цього самостійно, зателефонуйте до цілодобового консультативно диспетчерського центру страхової компанії "Крона" за телефонами 0-800-500-14-80 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні) або (044) 220-09-07 та повідомте диспетчеру номер договору страхування та обставини події.

 

Якщо в ДТП є інші учасники обов'язково дізнайтеся їх прізвище, ім'я по батькові та контактну інформацію.

 

Протягом трьох робочих днів з настання страхового випадку необхідно письмово повідомити страхову компанію та не починати самотужки ремонт автомобілю до огляду його експертом.

 

В подальшому, відділ врегулювання збитків страхової компанії "Крона" займається збором всіх інших необхідних документів, як то: запити до компетентних органів, розширена довідка ДАІ тощо.

 

Рішення про виплату страхового відшкодування приймається внутрішньою комісією страхової компанії протягом 15 робочих днів з моменту отримання останнього необхідного документу.

 

Розмір страхової виплати відповідає вартості відновлювального ремонту, визначеної експертом, за мінусом амортизаційного зносу за деталі та вузли, що замінюються, та франшизи.

 

Всі документи необхідні для оформлення договору страхування та врегулювання збитків оформлюються за рахунок страхової компанії.
Переглядів: 5631 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (2)

Переглядів: 1848 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)

1 2 3 »


Конструктор сайтів - uCoz
Copyright //strakhuvannya.at.ua © 2021