RSS
Страхування

Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 страхування нерухомості 


Страхування нерухомості — вид страхування яке покриває ризики випадкового знищення чи пошкодження нерухомості, що сталися в результаті подій визначених договором.

Страхова сума залежить від вартості нерухомості, переліку страхових ризиків та розміру франшизи.

 

Зазвичай страховими випадками в страхуванні нерухомості є:

 

    пожежа,

    вибух побутового газу,

    затоплення,

    пошкодження викликані неполадками опалювальної, водопровідної та каналізаційної систем,

    незаконні дії третіх осіб: крадіжка, розбій, грабіж, умисне пошкодження нерухомості;

    удар блискавки та інші стихійні явища.

 

Страхування заміської нерухомості

Експрес-страхування

 

У більшості страхових компаній заміські доми нижче певної вартості страхуються виключно по програмі експрес-страхування. Поза бажань клієнта, весь дім - несучі конструкції, оздоблення, рухоме майно що знаходиться в будівлі буде застраховане від всіх ризиків. Експрес-страхування позбавляє клієнта можливості знизити вартість страховки за наявності охоронної сигналізації та інших систем захисту що виключають або знижують частину ризиків.

Для забезпечення затишку Вашої оселі та спокою Вашої родини УкрСиббанк пропонує Вам скористатись програмою страхування «AXA Комфорт-Надійна».

 

Програма страхування «AXA Комфорт-Надійна» від АТ «Страхової компанії «АХА Страхування» (AXA Group) — це комплексний захист та гарантія виплати відшкодування.

 

За програмою «AXA Комфорт-Надійна» можуть бути застраховані:

 

    конструктивні елементи нерухомості (наприклад, елементи квартири, індивідуального будинку);

    внутрішнє оздоблення квартири, будинку;

    домашнє майно;

    відповідальність перед третіми особами (сусідами);

    Ви або будь-хто з членів Вашої родини від нещасного випадку.

Для здешевлення договору страхування, страхувальник може скористатися програмою страхування з індивідуальним підходом - подається заява з описом майна, проводиться огляд майна представником компанії, і в разі відсутності факторів, що впливають на збільшення ризику, тариф буде набагато нижче, ніж при продажу стандартних експрес-продуктів.

 

Для того щоб страховка обійшлася дешевше, страхувальник може зупинити свій вибір на ризиках, актуальних для конкретного майна, або застрахувати те майно, яке найбільш схильне до ризиків (так страхувальник іноді економить, страхуючи тільки ремонт квартири, без коробки, припускаючи, що ймовірність її руйнування незначна). Також можливо застрахувати майно не на повну вартість, а на розмір найбільш вірогідних збитків (наприклад, при залитті страждає тільки частина оздоблення квартири, а не вся цілком).

 

Крім того, можна застосовувати франшизу, при якій частину збитків страхувальник готовий покривати самостійно.

 

Клієнт, який звернувся в страхову компанію, може сам підібрати набір актуальних ризиків, виходячи з індивідуальних особливостей свого житла. Так, наприклад, страхуючи квартиру, яка розташована вище першого поверху, можна абсолютно спокійно виключати ризик наїзду транспортних засобів. По квартирі або приватному будинку обладнаному сигналізацією, броньованої дверима, і зі штатом охорони, можна виключити ризик крадіжки. Але за будь-яких страхових комбінацій є ризик, який обов'язково присутній - це "Вогонь".

 

Вартість поліса може зрости в тому випадку, якщо страховий захист квартири розрахований на час проведення ремонту або тривалу відсутність мешканців (2 місяці)

 

Що ще потрібно знати тим, хто бажає застрахувати свою квартиру на час відпустки? Страхувальник повинен чітко усвідомити, яке майно він хоче захистити і від яких ризиків. Крім того, ніколи не можна забувати відому максиму про дешеву рибу і неякісний суп - часто гонитва за недорогою страховкою буває може мати негативні наслідки, оскільки низька ціна страховки передбачає спрощене страхове покриття. Важливо пам'ятати, що приховування фактів - не найкращий спосіб знизити вартість поліса. У нашій практиці були випадки, коли страхувальник свідомо приховував численні затоплення квартири сусідами, і, заповнюючи заяву на страхування, вказав, що подібного ніколи не відбувалося. І коли цей страховий випадок відбувся, компанія мала повне право взагалі відмовити у виплаті. Те ж саме стосується і проведення ремонтних робіт, і тимчасового характеру проживання, а також іншої інформації про об'єкт, яку запрошує страхова компанія.

 

У літній період страхові компанії пропонують величезну кількість акцій і спеціальних умов, пов'язаних з періодом відпусток, тому прийшовши до страховика, наприклад, за договором страхування ОСАЦВ, слід уточнити, які знижки або додаткові бонуси можна отримати, купуючи страховку за якимось іншим видом страхування.
Переглядів: 5633 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (2)

Переглядів: 1848 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)

1 2 3 »


Конструктор сайтів - uCoz
Copyright //strakhuvannya.at.ua © 2021