RSS
Страхування

Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 корпоративне страхування 


Страхування ризиків, пов'язаних з втратою майна, хворобою або іншими витребеньками долі, - це надійний спосіб захиститися від небажаних наслідків життєвих неладів. Щодня в світі відбувається десятки і сотні тисяч катастроф, автомобільних аварій і нещасних випадків.
Щодня по волі обставин бізнес втрачає мільярди доларів, а сотні тисяч людей залишаються без даху над головою і коштів для існування. Проте мінімізувати матеріальні втрати у разі «неприємностей» можна і потрібно. У всьому цивілізованому світі це відбувається за рахунок страхування ризиків, медичного і пенсійного страхування. Активно розвивається страховий бізнес і в нашій країні.

Враховуючи дані чинники, не використовувати можливість застрахуватися може собі дозволити тільки дуже багата людина. Да і то з обмовками.

Сьогодні найбільшого поширення набуло страхування автомобілів і автоцивільної відповідальності. Стимулом для розвитку даних напрямів з одного боку з'явилося ухвалення закону про обов'язкове страхування, а з іншого боку - кредитний бум на покупку автомобілів, оскільки оформлення кредиту спричиняє за собою обов'язкове страхування авто по КАСЬКО.
Не відстає від автомобільного і страхування нерухомості, оскільки часто квартира або будинок - це найцінніше, що є у нас з вами. Проте останнім часом всі великі обороти набирає корпоративне страхування, страхування ризиків, пов'язаних з капіталовкладеннями, медичне і пенсійне страхування.

Страхування ризиків найбільше розповсюдження отримало в бізнес середовищу, оскільки зазвичай цього виду страховки потребують капіталовкладення, операції і постачання різного устаткування.
Проте, якщо розглядати страхування ризиків, як широке поняття, то сюди можна віднести будь-який вид страховки: медичне страхування - страховка ризику захворіти, пенсійне страхування - страховка ризику не отримувати пенсію і т.д.

Корпоративне страхування припускає покупку поліса на декілька чоловік , що особливо вигідно підприємствам різних форм власності. Звичайне корпоративне страхування практикують крупні компанії з метою підвищення мотивації своїх співробітників, що дозволяє добитися кращих результатів в роботі.
Крім того, корпоративне страхування дозволяє звести до мінімуму фінансові втрати при тимчасовій непрацездатності персоналу. Як правило, в основу корпоративного страхування лягає турбота про колектив і імідж компанії. Даний поліс може включати страхування від нещасних випадків, втрати працездатності, травм різного ступеня тяжкості і ін.
Одним з видів корпоративної страховки є медичне страхування. Медичне страхування дозволяє при мінімальних витратах отримувати якісне медичне обслуговування в кращих клініках.

Багато людей, особливо старшого покоління розчарувалися в державній пенсійній системі, тому сьогодні все більш популярним стає пенсійне страхування. Пенсійною страхування дозволяє за час роботи накопичити достатньо засобів для того, щоб не відчувати себе обмеженим в старості.
Як альтернатива державній системі пенсійного забезпечення схема пенсійного страхування добре себе зарекомендувала на заході і упевнено розвивається в Росії.
Переглядів: 4550 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (1)

Переглядів: 1774 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)

1 2 3 »


Конструктор сайтів - uCoz
Copyright //strakhuvannya.at.ua © 2020