RSS
Страхування

Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 договір медичного страхування 

Бути захищеними від ризику непередбачених витрат на лікування хвороб, які порушують нормальне гармонійне життя, — природне бажання кожної людини. Метою медичного страхування є забезпечення громадян страховим захистом на випадок непередбачуваних медичних витрат. Страхова компанія «ПЗУ Україна» пропонує широкий вибір програм медичного страхування, які не лише забезпечують сплату медичних послуг, але й гарантують якісне медичне обслуговування.

Хто може бути застрахований?

 

Договір страхування може бути укладений індивідуально з однією особою, при страхуванні сім’ї надається додаткова знижка. Застрахованими можуть бути особи, що постійно проживають в Україні, іноземні громадяни віком до 60 років. Договір страхування діє на території України, Страхова компанія гарантує організацію медичної допомоги в медичних закладах-партнерах, з якими укладені договори про обслуговування Застрахованих осіб.

 

Що гарантують поліси медичного страхування?

 

Поліси медичного страхування гарантують отримання кваліфікованої багатопрофільної медичної допомоги (програми  медичного страхування). «PZU Україна» пропонує широкий вибір медичних установ, в тому числі найкращих приватних медичних закладів, Києва (більше 200) та України (більше 750).

 

Які переваги програм медичного страхування СК "ПЗУ Україна"?

 

Бути застрахованим за програмами добровільного медичного страхування означає, що Ви зможе отримати:

 

    швидку та якісну організацію медичної допомоги гідного рівня та якості;

    можливість вибору медичної установи і лікаря;

    організацію медичного обслуговування в зручному місці і в слушний час, без черг;

    забезпечення необхідними, найефективнішими, медикаментами;

    проведення профілактичної вакцинації, вітамінізації і профілактичних оглядів для себе і своєї сім'ї;

    контроль доцільності призначення лікарів;

    відсутність необхідності постійно відкладати гроші на „чорний день”.

 

Кваліфіковані спеціалісти СК «ПЗУ Україна» допоможуть вибрати клієнтам той обсяг профілактичної, діагностичної та лікувальної допомоги, який відповідає їхнім потребам, медичним показанням та фінансовим можливостям.

 

В разі виникнення запитань Ви можете написати, зателефонувати або завітати до найближчого представництва нашої компанії у Вашому регіоні.

 

ПРОГРАМИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ

 

Найдорожче у людини - її життя, а найбільший капітал - здоров'я. На жаль, люди починають розмірковувати над важливістю цього багатства лише тоді, коли з ним щось трапляється. А можливості медичного страхування дозволяють не тільки зберегти безцінний дар - здоров'я, але й продовжити повноцінне життя.

 

Страхова медицина — це зовсім не нововведення, а перевірена часом, зручна. розповсюджена і популярна в усьому цивілізованому світі система медичного обслуговування. Багаторічний досвід європейських країн і порівняно невеликий нашого сусіда - Росії переконливо свідчить про значну перевагу медичного страхування над державною охороною здоров'я, яку останнім часом, незважаючи на конституційні гарантії, безоплатною можна вважати лише формально.

 

Головна особливість медичного страхування, яке пропонує страхова компанія „Столиця" - його висока якість і повний набір сервісних послуг.

 

Однією із переваг страхового ринку с економія, яка може бути виражена в грошовому або часовому еквіваленті, в збереженні свого здоров'я та нервів. Страховий поліс коштує набагато менше, ніж коштує медична допомога, яка надається застрахованим.

 

Фахівці страхової компанії "Столиця” розробили високоякісні страхові продукти, які ефективно працюють і забезпечують реальний захист людей у теперішніх умовах, а висока якість сервісного обслуговування досягнута діловим партнерством з асистуючою компанію ТОВ "Асистанс України”. „Асистанс України" - це можливість якісного обслуговування, завдяки своєчасному моніторингу лікування та сучасному обладнанню зв'язку; має штат високопрофесійних лікарів-коордінаторів,  має диспетчерську службу, де 24 години працюють за телефонами:

 

+ 38 (044) 502-30-77 або + 38 (044) 502-30-72

 

Страхова компанія "Столиця" забезпечує страховий захист і надає обслуговування по всій території України. Компанія має свою цілодобову консультаційно-інформаційну службу в місті Києві. Крім того, через регіональних координаторів компанія забезпечує зв'язок і діяльність по всій Україні.

 

Програми медичного страхування розроблені як для юридичних, так і для фізичних осіб, а індивідуальний підхід, висока кваліфікація співробітників компанії , збалансована і обміркована система страхування та перестрахування дозволяють задовольнити запити самих вимогливих Клієнтів.

 

Страхова компанія "Столиця” бажає Вам міцного здоров'я та сподівається на встановлення взаємовигідних партнерських відносин.

 

Ми завжди готові до плідної співпраці!

 

Поліс добровільного медичного страхування - це кращий подарунок для Вас та Вашої родини!

ДОБРОВІЛЬНЕ МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ

 

Наша компанія пропонує Вам два основних види добровільного медичного страхування: безперервне страхування здоров'я та страхування здоров'я на випадок хвороби.

 

Безперервне страхування здоров'я передбачає забезпечення Застрахованої особи усіма видами медичної допомоги, згідно укладеного договору страхування, організацію та оплату якої Страховик бере на себе протягом терміну дії такого договору (застрахована особа користується медичними послугами, а страхова компанія їх оплачує).

 

Страхування здоров'я на випадок хвороби передбачає виплату Застрахованій особі страхового відшкодування на самостійно проведене лікування у разі настання страхового випадку, згідно обраної програми страхування. Розмір страхового відшкодування в повній мірі покриває витрати Застрахованої особи на проведення лікування та придбання медикаментів.

 

Кожен з видів добровільного медичного страхування реалізується нашою Компанією у вигляді різних за вартістю та об'ємом наданих послуг програм. Це дозволяє нам охопити страховим захистом різні за рівнем матеріального забезпечення верстви населення, а нашим клієнтам вибрати максимально вигідну зручну для себе програму страхування.

ЗАГАЛЬНІ ВИЗНАЧЕННЯ

 

СТРАХОВИК - закрите акціонерне товариство "Страхова компанія "Столиця”", що має ліцензію на страхову діяльність, у формі добровільного медичного страхування (безперервного медичного страхування), серія АБ №.321609 від 28.12.2005 р.

 

СТРАХУВАЛЬНИК - дієздатні громадяни України (у віці від 18 років) та іноземних держав, а також юридичні особи, які уклали договір (придбали поліс) страхування на свою користь або на користь третіх осіб.

 

ЗАСТРАХОВАНИЙ - фізична особа, в інтересах якої укладено договір страхування.

 

СТРАХОВА СУМА - грошова сума максимального розміру зобов'язань страховика по страховій виплаті страхувальнику.

 

СТРАХОВА ВИПЛАТА - грошова сума, яка сплачується страховиком за умовами договору страхування.

 

СТРАХОВА ПРЕМІЯ - плата за страхування, яку страхувальник зобов'язаний внести страховику згідно договору страхування.

 

ПЕРІОД СТРАХУВАННЯ - період страхового покриття, за який застрахований сплачує страхову премію.

 

ОБ'ЄКТ СТРАХУВАННЯ - майнові інтереси, що пов'язані із здоров'ям та працездатністю застрахованої особи, які не суперечать законодавству України .

 

СТРАХОВИЙ РИЗИК - певна подія, на випадок якої проводиться страхування і яка має ознаки ймовірності та випадковості настання.

 

СТРАХОВИЙ ВИПАДОК - подія, передбачена договором страхування або законодавством, яка відбулась і з настанням якої виникає обов'язок страховика здійснити виплату страхової суми (страхового відшкодування) страхувальнику, застрахованій особі або іншій третій.

 

ФРАНШИЗА - частина збитків, що не відшкодовується страховиком згідно з договором страхування.

 

 І. Безперервне страхування здоров'я.

 

Цей вид страхування передбачає, що застрахована особа користується медичними послугами, а страхова компанія оплачує їх.

 

Страховий випадок - звернення Застрахованого з приводу виникнення події, яка передбачена договором страхування, згідно обраної Програми.

 

Страховий ризик - певна подія, на випадок якої проводиться страхування і яка має ознаки ймовірності та випадковості настання.

 

Страхові ризики, на випадок виникнення яких проводиться страхування, є наступні події:

 

    хвороба Застрахованої особи;

    хвороба Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку;

    смерть Застрахованої особи внаслідок хвороби під час перебування у медичному закладі.

 

 

ПРОГРАМИ СТРАХУВАННЯ ТА ЗМІСТ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ У ПРОГРАМАХ СТРАХУВАННЯ

 

Елітне страхування – „ЕЛІТ 1”, „ЕЛІТ 2”, „ЕЛІТ 3”.

Класичне страхування – „КЛАСІК 1”, „КЛАСІК 2”, „КЛАСІК 3”.

Стандартне страхування – „ЕКОНОМ 1”, „ЕКОНОМ 2”, „ЕКОНОМ 3”.

                                                         

 

 Порядок дій застрахованих для отримання медичних послуг

 

    Якщо Ви захворіли і Вам потрібна медична допомога або консультація необхідно повідомити про це лікаря координатора за телефонами (безкоштовна лінія): (044) 502-30-77

    При зверненні до диспетчерського пункту потрібно вірно назвати свої прізвище, ім'я по-батькові, номер поліса, після чого детально викласти скарги на стан здоров'я та обставини захворювання.

    Про всі зміни в стані здоров'я, лікуванні або питання, які виникають під час медичного обслуговування, потрібно негайно повідомляти.

    Вірно та в повному обсязі виконувати вимоги та інструкції лікаря-координатора.

    Проведення певних лікувальних та діагностичних процедур, строки лікування, забезпечення медикаментами по усім видам допомоги тощо, погоджувати з лікарем-координатором.

 

ОФОРМЛЕННЯ ВЗАЄМОВІДНОСИН СТРАХОВИКА ТА СТРАХУВАЛЬНИКА

 

Бажання Клієнта застрахуватися оформлюється у вигляді Договору страхування (для юридичних осіб) або страхового полісу (для фізичних осіб).

 

Договір страхування - це письмова угода між Страхувальником і Страховиком, згідно з якою Страховик бере на себе зобов'язання у разі настання страхового випадку здійснити страхову виплату Страхувальнику або іншій особі, визначеній у договорі страхування Страхувальником, на користь якої укладено договір страхування, а Страхувальник зобов’язується сплачувати страхові платежі у визначені терміни та виконувати всі умови договору.

 

Договір повинен містити:

 

    назву документа;

    назву та адресу страховика;

    прізвище, ім'я, по батькові або назву страхувальника та застрахованої особи, їх адреси та дати народження;

    прізвище, ім'я, по батькові, дату народження або назву вигодонабувача та його адресу;

    зазначення об'єкта страхування;

    розмір страхової суми;

    розміри страхових внесків (платежів, премій) і строки їх сплати;

 

               

 

    перелік страхових випадків;

    страховий тариф;

    строк дії договору;

    порядок зміни і припинення дії договору;

    умови здійснення страхової виплати;

    причини відмови у страховій виплаті;

    права та обов'язки сторін і відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов договору;

    інші умови за згодою сторін;

    підписи сторін та реквізити.

 

 Укладання договору страхування з юридичними особами.

 

Перед укладенням Договору Страховик зобов‘язаний Страхувальника з Правилами та умовами страхування.

 

 Особливості оформлення договору:

 

    При укладанні колективних договорів на страхування приймається необмежена кількість співробітників юридичної особи, члени їх родин, а також інших осіб, визначених Страхувальником.

    Договір страхування укладається на підставі письмової заяви Страхувальника.

    Підставою для укладення договору є згода Страхувальника, оформлена у вигляді договору про добровільне медичне страхування, згідно Закону України „Про страхування”

    Невід’ємною частиною договору є список застрахованих співробітників Страхувальника (Додаток № 1).

    Страховик може вимагати медичного обстеження осіб, на користь яких укладається договір.

    Договір складається у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу і знаходиться (по одному примірнику) у кожної сторони.

    Після укладання договору страхувальник отримує пам’ятку і сертифікат для кожного застрахованого співробітника згідно списку.

 

зразок

 

 ЗАЯВА

про добровільне медичне страхування

(безперервне страхування здоровся)

 

 

 

Страхувальник:

 

 

 

 

 

Паспортні дані:

 

 

 

Адреса:

 

 

 

 

 

 

 

Прошу укласти Договір страхування по програмі: ___________________

 

 

 

 

 

Початок дії: "___” _________20___ р.

               

 

 

 

Закінчення дії: "____” _______20___ р.

 

 

 

Страхова сума, грн.: ____________ (_________________ ) грн.___ коп.

 

 

 

 

 

Страхова премія, грн.: ________ (______________) грн. ___ коп.

 

 

 

 

 

 

З Програмою страхування ознайомлений(а).

 

 

 

Дата заповнення заяви

 

 

 

"___” __________ 20___р.

 

 

               

 

Страхувальник

 

 

 

Підпис___________ / ________________/

 

М.П. 

 

 Д О Г О В І Р № БС - 000000

 

добровільного медичного страхування

 

(безперервного страхування здоров’я)

 

 м. Київ „___” ______ 20__ р.

 

Закрите акціонерне товариство „Страхова компанія „Столиця”, яке надалі іменується по тексту «Страховик» в особі Директора Центру обслуговування клієнтів (ЦОК) Данилюк Ніни Василівн


Переглядів: 5631 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (2)

Переглядів: 1848 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)Конструктор сайтів - uCoz
Copyright //strakhuvannya.at.ua © 2021