RSS
Страхування

Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 все про страхування 


Збираючись в страхову компанію, щоб розірвати страховку на машину, яку ви продали, захопите з собою ощадкнижку!

Річ у тому, що страхові компанії дуже лають, якщо вони виплачують гроші страхувальникам з каси, та і неправильно це з бухгалтерської точки зору – адже страхова компанія – юридична особа і розрахунки з своїми клієнтами, по-хорошому повинна вести через банк – так радить наловая , до того ж прямий безготівковий розрахунок спрощує бухгалтерський облік і проведення аудиту.

 

Звичайно, ніхто не забороняє виплачувати налічкой, більш того для клієнтів це набагато зручніше – відразу отримав гроші і не треба чекати 3-х днів, поки перерахують гроші (у законі по ОСАГО 15 днів) – все упирається в бухгалтерію страхової компанії, і, вже повірте мені, якщо головний бухгалтер сказав «платимо тільки по безналу» – означає платимо тільки по безналу! Внутрішні інструкції організації – це називається, проти них не піде жоден співробітник, скільки ви його ні прохайте.

 

Чому СЬК перераховують виплати на ощадкнижку а не платять налічкой →

 

банк, гріш, день, компанія, рахунок, розрахунок, том,

| Виплати

Виплати по комплексному страхуванню вантажівок

Квітень 15th, 2008

 

Така часта історія Виплати по комплексному страхуванню вантажівок – з аснул за кермом Камаза. є потерпілі. є загиблі. .. але чомусь немає ніяких коордінальних заходів по запобіганню цим страховим випадкам, що все частіше повторюються. Могли б хоч би почастіше вантажівки зупиняти Даїшники і перевіряти водіїв на осудність.

Втім, залишимо на долю дорожніх інспекцій головний біль, як боротися з сонями за кермом, а самі подивимося, чим загрожує страховій компанії подібна ситуація.

 

    Ну по-перше, виплата по ОСАГО – це вже за визначенням. Як це ні сумно, але найчастіше виплачувати доводиться не тільки за ремонт протаранених Камазамі машин, але і по здоров’ю, адже часто в таких аваріях є постраждалі люди.

 

    По-друге, Виплати по комплексному страхуванню вантажівок виплата по КАСЬКО – це вже рідше, і все-таки. Адже за фактом КАСЬКО на вантажівку коштує не дорого, а компанії, ризики, що не бояться брати на себе, по страхуванню вантажівок по КАСЬКО знаходяться весь час.

 

    По-третє, виплати по Страхуванню Життя і здоров’я, адже водії-професіонали – це якраз та категорія громадян, яка привчена страхувати своє Життя так само, як охоронці, альпіністи і інші категорії громадян, що традиційно потрапляють під умовно-добровільне страхування.

 

    По-четверте, деколи доводиться платити за пошкодження Виплати по комплексному страхуванню вантажівок застрахованого вантажу, а також по полісах страхування відповідальності перевізника небезпечних вантажів – тобто оцінці підлягає ще і шкода, заподіяна навколишньому середовищу і фірмі-власникові вантажу.

 

Загалом, якщо порахувати всі можливі збитки і ризики, які бере на себе страхова компанія, чесне слово – хочеться махнути рукою на всі ці невеликі страхові премії по комплексному страхуванню вантажівок.

 

Вступ у страхування

Страхування — не лише перспективний, а й дуже складний вид діяльності. Світовий досвід показує, що добре налагоджена страхова справа активно сприяє розвитку бізнесу та вирішенню соціальних проблем. Так сума страхових платежів в державах ЄС становить 8-12 % ВВП тому ступінь розвитку страхування є індикатором зрілості ринкових відносин. В той же час, страховий ринок України має перспективи бурного зростання. Так в Україні проживає приблизно 7% населення Європи, а частка вітчизняного страхового ринку у загально європейському обсязі страхових послуг становить усього 0,06%, а сума страхових платежів в 2006 році становила 2.6% ВВП. На 01.01.2007 року в Україні нараховувалося 411 страховиків. Сума страхових надходжень у першому poцi третього тисячоліття перевищила 3 млрд. грн. зрісши порівняно з 1997 роком більше ніж у 7 разів, в 2006- вона дорівнює 13,8 млрд. грн.. . Такого зростання немає в жодній іншій сфері діяльності.

Читати повністю "Вступ у страхування"

Страхування за ЗУ "Про страхування"

Страхування - це вид цивільно-правових відносин щодо захисту майнових інтересів фізичних осіб та юридичних осіб у разі настання певних подій (страхових випадків), визначених договором страхування або чинним законодавством, за рахунок грошових фондів, що формуються шляхом сплати фізичними особами та юридичними особами страхових платежів (страхових внесків, страхових премій) та доходів від розміщення коштів цих фондів.

ЗУ "Про страхування" від 07.03.1996 № 85/96-ВР

Читати повністю "Страхування за ЗУ "Про страхування""

Поняття про систему «Асістанс»

Виникнення системи «Асістанс» пов'язують з післявоєнним міграційним бумом кінця 50-х — початку 60-х років XX ст., коли мільйони людей, відчувши можливість і смак подорожей, а також в інших справах, опинилися поза територією країни проживання. Це туристи, громадяни, що виїхали за гостьовою візою у відрядження, для роботи за контрактом. Не говорячи вже про репатріантів і біженців. Таких людей - мільйони. Відповідно, зросла і кількість супроводжуючих їх ризиків.

Читати повністю "Поняття про систему «Асістанс»"

Правове регулювання світової страхової діяльності

В усіх країнах світу здійснюється нагляд за діяльністю страхових компаній з метою захисту прав страхувальників. Забезпечують його органи страхнагляду або просто регулятори страхових ринків. Нагляд здійснюється державою або під її контролем і передбачає виконання трьох основних функції:

- видачу ліцензій на страхову діяльність;

- забезпечення гласності в роботі страхових компаній;

- підтримання правопорядку в страховій галузі.

Читати повністю "Правове регулювання світової страхової діяльності"

Характеристика світових ринків страхування

В країнах з розвинутою економікою в страховій галузі зайнято близько 1 % працездатного населення. Станом на кінець 90-х років понад 2500 страхових компаній США забезпечували робочими місцями 1,5 млн. чоловік, нерахуючи страхових посередників. Крім того, близько 680 тис. чоловік були зайняті в якості страхових агентів.

Читати повністю "Характеристика світових ринків страхування"

Основні світові ризики

Ризики світового характеру більшою або меншою мірою проявляються в будь-якій країні світу, незалежно від її географічного положення, міжнародних зв'язків, політичної системи, впливаючи, а в деяких випадках визначаючи її економічний і політичний розвиток. За останнє десятиліття деякі ризики, які вважалися характерними для слаборозвинутих країн, стали проявляти себе в країнах, які за всіма міжнародними рейтингами і показниками належать до найбільш благополучних.
Переглядів: 5633 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (2)

Переглядів: 1848 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)

1 2 3 »


Конструктор сайтів - uCoz
Copyright //strakhuvannya.at.ua © 2021