RSS
Страхування

Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 страхування каско 

КАСКО «Все включено»

Що можна застрахувати?

 

Наземний транспортний засіб, зареєстрований в уповноважених органах Міністерства внутрішніх справ України, який належить Страхувальнику на правах власності, повного господарського владіння, оперативного управління або інших законних підставах (договір оренди, лізингу, доручення тощо), а також встановлене на транспортному засобі додаткове обладнання, а саме:

 

    легкові автомобілі

    вантажні автомобілі

    автобуси

    причепи (для вантажних ТЗ)

 

Від чого можна застрахувати?

 

 

Страхування наземного транспорту здійснюється на базі «All Risks» (страхування від усіх ризиків) — крім традиційних ризиків «Викрадення», «Збиток внаслідок ДТП», збитки внаслідок стихійних лих, пожежі, протиправних дій третіх осіб, АХА також відшкодовує збитки, спричинені внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових та непередбачених подій.

 

Розрахувати вартість полісу каско

Страхові ризики

 

    Збиток внаслідок ДТП. Будь-яке пошкодження або знищення транспортного засобу, його окремих складових частин або додаткового обладнання внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

    Викрадення. Незаконне заволодіння транспортним засобом шляхом крадіжки, грабежу, розбійного нападу. За цим ризиком покривається викрадення транспортного засобу під час його знаходження в будь-якому місці у будь-який час.

    Збиток внаслідок інших подій. Пошкодження або знищення транспортного засобу, його складових частин або додаткового обладнання внаслідок протиправних дій третіх осіб (в тому числі, крадіжка окремих складових частин транспортного засобу або додаткового обладнання), стихійного лиха, пожежі, вибуху, нападу тварин, падіння на транспортний засіб сторонніх предметів (дерев, снігу, каміння, рекламних щитів тощо), пошкодження камінням та іншими предметами, які вилетіли з-під коліс транспортного засобу, а також внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових та непередбачених подій*.

 

* — якщо такі події не є виключенням за договором страхування.

Додаткові переваги полісу КАСКО «Все включено» від АХА

 

    Страхова сума не зменшується на суму виплаченого страхового відшкодування, тобто збитки відшкодовуються без врахування попередніх виплат, навіть якщо сумарні виплати перевищують страхову суму;

    Страхове відшкодування розраховується без врахування зносу на частини, що підлягають заміні при проведенні відновлювального ремонту, тобто відшкодування за принципом «Нове за старе»;

    У випадку настання ДТП не є обов’язковим проходження медичного огляду на предмет сп’яніння, крім випадків, коли такий огляд проводиться на вимогу працівника ДАІ (відповідно до чинного законодавства);

    Страхувальник (його представник) три рази протягом строку дії Договору має право скористатися послугами з транспортування (буксирування) пошкодженого ТЗ від місця аварії до місця зберігання чи місця ремонту, якщо ТЗ не може рухатися своїм ходом від пошкоджень, що є наслідками страхового випадку. Послуга є безкоштовною для Страхувальника (його представника) в межах ліміту 2 000,00 грн. по кожному окремому страховому випадку. У випадку перевищення вартості транспортування (буксирування) вказаного ліміту, різниця між вартістю транспортування (буксирування) та вказаним лімітом сплачується Страхувальником (його представником) безпосередньо організації, яка надає дану послугу. Дана послуга надається Страхувальнику (його представнику) за умови організації такої послуги виключно через інформаційний центр Страховика (тел. 0 800 30 272 3). В окремих випадках, виключно за погодженням зі Страховиком (тел. 0 800 30 272 3), Страхувальник (його представник) має право сплатити послуги з транспортування (буксирування) самостійно та в подальшому отримати компенсацію вартості таких послуг від Страховика в межах ліміту 2 000,00 грн. на підставі документів, що підтверджують такі витрати. Відшкодовуються витрати, пов’язані з усуненням прихованих пошкоджень та дефектів, спричинених страховим випадком, які були виявлені під час ремонту та можуть бути підтверджені документально

    Без довідки ДАІ відшкодовуються у повному обсязі пошкодження*:

        Лакофарбового покриття;

        Освітлювальних приладів;

        Декоративних елементів кузова;

        Скла, дзеркал, антен;

 

    * — З урахуванням франшизи та не більше двох разів на рік.

    Страхувальник може скористатися правом не надавати Страховику документи компетентних органів, які підтверджують настання страхового випадку. У випадку відсутності документів компетентних органів, які підтверджують настання страхового випадку, страхове відшкодування сплачується в розмірі збитку, за вирахуванням встановленої франшизи по відповідному ризику, але не більше ніж  10 000,00 грн. (якщо страхова сума менша ніж 200 000,00 грн.) або не більше ніж 5 % від страхової суми (якщо страхова сума більша ніж 200 000,00 грн.).  При цьому, страхове відшкодування сплачується Страхувальнику виключно шляхом перерахування на рахунок СТО..

    Страхове відшкодування виплачується незалежно від того, хто був винуватцем ДТП (крім випадків руху застрахованого транспортного засобу на заборонний сигнал світлофору або жест регулювальника, виїзд застрахованого транспортного засобу на залізничний переїзд при закритому шлагбаумі) та за умови, що дії Страхувальника не були навмисними;

    При розрахунку страхового платежу враховується попередня історія страхування (в тому числі в інших компаніях)

    Можливість сплати страхового платежу кількома частинами протягом року.

    До того ж, усі клієнти АХА мають змогу скористатися цілодобовою інформаційною підтримкою, організацією виклику евакуатора, виїздом аварійного комісара на місце ДТП тощо. КАСКО — (страхування каско) — це страхування транспортного засобу (ТЗ) від ризиків, які можуть виникнути у процесі експлуатації автомобіля.

 

Під «повним КАСКО» розуміється страхування від усіх можливих ризиків, в той час як «часткове КАСКО» покриває лише деякі ризики.

 

Під страхуванням КАСКО розуміється тільки страхування самих транспортних засобів і воно не включає в себе страхування відповідальності перед третіми особами, страхування водія та пасажирів, майна, що перевозиться у автомобілі.

Зміст

 

    1 Об'єкти страхування

    2 Ризики які страхуються

    3 Страхові випадки

    4 Страховий внесок

        4.1 Цікаві факти

    5 Законодавче регулювання в Україні

    6 Примітки

    7 Див. також

    8 Посилання

 

Об'єкти страхування

 

Об'єктами страхування КАСКО є засоби наземного транспорту — вантажні, легкові, спеціальні автомобілі, мотоцикли, причепи та деякі інші транспортні засоби, що належать юридичним або фізичним особам, в тому числі додаткове обладнання й устаткування, які належать Страхувальнику на правах власності, користування чи розпорядження.

 

Страхування здійснюється за тарифами, складеними з урахуванням типу транспортного засобу, його віку, вартості, характеру використання, стану зберігання. У цьому виді страхування беруться також до уваги стаж водія, випадки участі в ДТП, тривалість здійснення страхування та деякі інші чинники.

Ризики які страхуються

 

Головними ризиками є пошкодження, знищення, викрадення транспортного засобу, збиток, зумовлений здебільшого пошкодженням або конструктивним знищенням корпусу та механізмів транспортного засобу (автомобілів, суден, літаків, залізничних вагонів), і не містить у собі страхування пасажирів, перевезеного майна, екіпажу та відповідальності перед третіми особами.

 

Страхова сума (сума, в межах якої Страховик зобов'язаний провести виплату при настанні страхового випадку) встановлюється в межах дійсної ринкової вартості транспортного засобу на момент укладання договору страхування.

Страхові випадки

 

Страховими випадками є такі події: — крадіжка — майнові збитки, завдані викраденням Транспортного засобу. Під крадіжкою слід розуміти протиправне заволодіння транспортним засобом шляхом скоєння злочинів, визначених законодавством України;

протиправні дії третіх осіб — навмисне викрадення, пошкодження чи знищення приладів, обладнання та окремих частин транспортного засобу, пошкодження чи знищення транспортного засобу шляхом порушення норм чинного законодавства України; — дорожньо-транспортна пригода (ДТП);

— стихійне явище — удар блискавки, каменепад, зсув ґрунту, землетрус, паводк, сель, просадка ґрунту, обвал, завал гірською породою, лавина, град, ураган, шторм, злива, смерч, падіння дерев;

— пожежа або вибух (крім підпалу).

Страховий внесок

 

Розмір страхового внеску (Страхової премії ) залежить від наступних факторів:

 

— страхової суми (вартості транспортного засобу);

— обраних страхових ризиків (повне КАСКО чи окремі ризики);

— умов зберігання і експлуатації транспортного засобу

Цікаві факти

 

    В 1928 році по риску «Каско» - за пошкодження і загибель автомобіля під час його руху і на стоянках внаслідок стихійних явищ, зіткнень з іншими екіпажами або предметами, перекидання або падіння автомобіля, пожежі, вибуху мотора чи баків з паливом і грубо необережних злочинних дій третіх осіб, - цей вид страхування виражався у вигляді 2% від вартості автомобіля[1]. Національна акціонерна страхова компанія «Оранта» здійснює страхування автотранспортних засобів фізичних осіб від ризиків, що самостійно обираються Страхувальником за таким переліком:

 

    Ризик «ПОШКОДЖЕННЯ» - пошкодження або повна загибель застрахованого транспортного засобу (далі - ТЗ) та застрахованого додаткового обладнання (далі - ДО) внаслідок «ДТП», «ПДТО», «Пожежа, Вибух», «Стихійне явище», «Зовнішній вплив».

    Ризик «НЕЗАКОННЕ ЗАВОЛОДІННЯ» - втрата застрахованого ТЗ та додаткового обладнання внаслідок вчиненого умисно, з будь-якою метою, протиправного вилучення застрахованого ТЗ у власника чи довіреної особи всупереч їх волі шляхом крадіжки, грабежу, розбою.

 

 Ризик «НЕЗАКОННЕ ЗАВОЛОДІННЯ» покривається з будь-якого місця в будь-який час за умови обладнання ТЗ в робочому стані пристроями проти викрадення.

 

Ризик «НЕЗАКОННЕ ЗАВОЛОДІННЯ» приймається на страхування тільки в комплексі з ризиком «ПОШКОДЖЕННЯ».

 

Страховий захист поширюються на будь-яку особу (водіїв), що на законних підставах керують застрахованим транспортним засобом.

 

НАСК "Оранта" приймає на страхування транспортні засоби строком експлуатації до 8 років, а саме:

 

    Автомобілі легкові, вантажні, вантажно-пасажирські.

    Автобуси та мікроавтобуси.

    Причепи, напівпричепи.

    Сільськогосподарську та спеціальну техніку.

 

 Страхова сума – визначається за взаємною домовленістю сторін як:

 

    Дійсна вартість транспортного засобу на момент укладання договору.

    Частка від дійсної вартості транспортного засобу.

 

 Страховий тариф залежить від обраних страхових ризиків, типу транспортного засобу та його вартості, строку експлуатації, стажу та віку водія, розміру франшизи.

 

Франшиза за ризиком «ПОШКОДЖЕННЯ» і «НЕЗАКОННЕ ЗАВОЛОДІННЯ» є безумовною, та становить від 0 до 15 % страхової суми.

 

ТЗ можуть прийматися на страхування, як без вирахування зносу запасних частин, деталей і обладнання, що підлягають заміні, так і із урахуванням зносу (починаючи з другого року експлуатації ТЗ).

 

Страховий платіж вноситься одноразово або частинами.

 

Територія страхового покриття - Україна, країни СНД та Європи.

 

У разі пошкодження застрахованого транспортного засобу розмір збитку визначається Страховиком на підставі оригіналу акта виконаних робіт та документів станції технічного обслуговування.

 

При страхуванні автотранспортних ризиків НАСК «Оранта» передбачена система знижок та надбавок «Бонус-Малус» , яка передбачає знижки зі страхового платежу на наступний рік, якщо за попередній рік не було страхових випадків.

НАСК «Оранта» пропонує дві програми страхування: «СТАНДАРТ» та «ПРЕСТИЖ»

 

За програмою «СТАНДАРТ»:

 

відшкодування витрат за транспортування (буксирування) на відстань до 50 кілометрів від місця настання події до місця стоянки (гаража) або місця ремонту, але не більше 2 % страхової суми.

 

Довідка компетентних органів не є обов’язковою один раз протягом дії договору страхування за кожним із двох наступних випадків:

 

    при пошкодженні виключно скляних деталей;

    при пошкодженні кузова ТЗ, але не більш ніж 2% страхової суми;

 

Розрахувати та замовити

 

За програмою «ПРЕСТИЖ»:

 

Відшкодування витрат за транспортування (буксирування) від місця настання події до місця стоянки (гаража) або місця ремонту на території України.

 

Довідка компетентних органів не є обов’язковою один раз протягом дії договору страхування за кожним із двох наступних випадків:

 

    при пошкодженні виключно скляних деталей;

    при пошкодженні кузова ТЗ, але не більш ніж 5% страхової суми.

 

При цьому безумовна франшиза за ризиком «ПОШКОДЖЕННЯ» становить 0 (нуль) відсотків один раз в період дії цього Договору за кожним із двох вищезазначених випадків




Переглядів: 7113 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (13)

Переглядів: 2251 | Додав: FreeDOM | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)

1 2 3 »


Конструктор сайтів - uCoz
Copyright //strakhuvannya.at.ua © 2024